Wpis z mikrobloga

  • 1469
Mircy- nietypowe #rozdajo

Do wygrania używany może z 200h pad od Xbox360 wraz z adapterem do bezprzewodowej łączności z PC.

Zasady: udział biorą wszyscy plusujący, włącznie z zielonkami które założyły konto przed opublikowaniem wpisu.
LOSOWANIE 08.12.2021 W GODZINACH POŁUDNIOWYCH (PEWNIE OK 17:00)

Czemu? U córki znajomego wykryto w pniu mózgu guza który kwalifikuje się wyłącznie na operację w St. Louis w USA. Przy okazji rozdajo, mam nadzieję, że zbiórka nabierze rozgłosu i choćby 10 osób wpłaci głupie 5 złotych. Człowiek jest tak bezsilny w obliczu takich sytuacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na ten moment na już potrzebne jest 2 miliony złotych, docelowo aż 9 milionów PLN.

Link do zbiórki dla Arianki:
https://www.siepomaga.pl/arianka

MIRCY, LICZĘ NA WAS.

#pcmasterrace #gry #xbox #playstation #komputery #pc #grajzwykopem #rozdajo #polska #zdrowie #nowotwory #pomagajzwykopem
I chyba się nie obrazicie jak na potrzeby tego posta niepoprawnie użyję tagu #heheszki dla zasięgu.
m76859 - Mircy- nietypowe #rozdajo

Do wygrania używany może z 200h pad od Xbox360 wr...

źródło: comment_1638879143xjvWSyykCuIHsZZN16lS4l.jpg

Pobierz
  • 99
@m76859: A tam śmieciem bez honoru od razu, zawsze możesz podmienić na coś innego w rozdajo, przecież nikt Cię z plusów nie będzie rozliczał, a zawsze by trochę hajsu wpadło. No ale oczywiście Twój wybór, nie mam żalu bynajmniej, szukam takiego bezskutecznie od dłuższego czasu, to pomyślałem że spytam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Android
  • 0
@m76859 Plus dla zasięgu. Nie chce brać udziału w losowaniu, może innym się przyda :) wpłata poszła, pozdrawiam

Dziękuję ślicznie, pomyślności dobry człowieku ()