Wpis z mikrobloga

ja p------e mircy mam chyba jakas infekcje kutasa juz poltorej godziny tak mnie piecze ze sie nie da wytezymac nie moge sie k---a wyszczac bo bol wraca usiasc tez nie moge bo mnie tak n--------a ze mam sobie ochote tego c---a odciac co ja mam k---a zrobic?
#infekcja #lekarz #urologia #choroby
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@janekhe: miałem coś takiego parę razy, urolog stwierdził że to mógł być piasek albo drobny stan zapalny i zalecił mi żebym nie szczał na zewnątrz jak będzie zimno
raz musiałem i w efekcie wieczorem myślałem że mi c---a wyrywa z korzeniami więc to chyba rzeczywiście było to
u mnie pomaga picie jak największych ilości wody od razu jak tylko zacznie mnie boleć, piję w opór, nawet i ponad 2 litry,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@janekhe: niekoniecznie, w teorii cewka moczowa jest sterylna i wszelkie bakterie wypłukujesz z niej z moczem, jak rzadko się odlewasz i mało pijesz to jest taka możliwość że coś tam ci się zakisi jeśli będziesz wystawiał c---a na wiatr
  • Odpowiedz
@janekhe: jak nie ruchałeś odkurzacza itp to najprawdopodobniej masz po prostu zapalenie pęcherza. Jeśli naprawdę pójście do lekarza przekracza twoje możliwości społeczne, to leczy się to dostępną bez recepty Furaginą (np Urofuraginum), ważne by przyjmować razem z witaminą C, bo ta umożliwia wchłanianie furaginy.

Jeśli jednak ruchałeś odkurzacz, to może być coś poważniejszego bakteryjnego lub grzybiczego i bez antybiotyków i kortykosteroidów się nie obejdzie, a te dostaniesz jedynie na receptę
  • Odpowiedz
@janekhe: jeśli boli cię tylko cewka moczowa to kup urofuraginum i stosuj zgodnie z ulotka. Jeśli boli cię tez pęcherz moczowy albo nie będzie poprawy po furaginie to lekarz. Zakażenie cewki moczowej jest w c--j bolesne, ale jeśli nie dzieje się nic więcej to nie ma co panikować. Kobiety tak maja srednio dwa razy w roku xD
  • Odpowiedz
@janekhe lekarz dał jakiś Lek, nie pamiętam nazwy już bo to było lata temu i dosłownie po 2 dniach jak nowo narodzony. Polecam konsultacje i to jak najszybciej, tak się nie da żyć
  • Odpowiedz