Wpis z mikrobloga

ja #!$%@? mircy mam chyba jakas infekcje #!$%@? juz poltorej godziny tak mnie piecze ze sie nie da wytezymac nie moge sie #!$%@? wyszczac bo bol wraca usiasc tez nie moge bo mnie tak #!$%@? ze mam sobie ochote tego #!$%@? odciac co ja mam #!$%@? zrobic?
#infekcja #lekarz #urologia #choroby
  • 88
  • Odpowiedz
@janekhe: albo stan zapalny który można wyleczyć furaginą, albo kamień i schodzi piasek lub masz już ten kamień w pęcherzu (mógł być tak mały, że nie poczułeś jak schodzi z nerek).

Jeśli to pierwsze to furagina. Jeśli to drugie to dużo pić i zrobić usg nerek czy czasem innych kamieni nie masz.

Jeśli masz kamienie na nerach i będziesz je "rodził" to na ból pomocny będzie #!$%@? gorący prysznic na nere.
  • Odpowiedz
@janekhe: zapalenie pęcherza pewnie, zwłaszcza jak np korzystałeś ostatnio z jakiegoś toytoya czy czegoś w tym stylu, tj z syfiastego miejsca, możesz spróbować kupić urofaginum i wziąć przez kilka dni, jak się nie poprawi to do lekarza
  • Odpowiedz
@janekhe > ja #!$%@? mircy mam chyba jakas infekcje #!$%@? juz poltorej godziny tak mnie piecze ze sie nie da wytezymac nie moge sie #!$%@? wyszczac bo bol wraca usiasc tez nie moge bo mnie tak #!$%@? ze mam sobie ochote tego #!$%@? odciac co ja mam #!$%@? zrobic?

Musisz go umyć
  • Odpowiedz
  • 3
@janekhe na przyszłość dla innych - na 99,9% zapalenie pęcherza. Rozwija się w wyniku kontaktu z bakteria E. Coli. Najczęściej u mężczyzn po przez niewłaściwą higienę albo otarcie członkiem o muszle klozetową czy deskę. Trzeba uważać ( ͡° ͜ʖ ͡°) może być też że w wyniku seksu analnego bądź zwykłego seksu z osobą która też ma zapalenie - ten akurat aspekt wykopki mogą wykluczyć. ( ͡
  • Odpowiedz