Wpis z mikrobloga

@@elmencho: w jaki sposob by to pomoglo? serio pytam bo tak #!$%@? ze zaraz chyba wejde

Mi pomaga ale to bardziej na zapalenie cewki. Z drugiej strony kumpel mial podobnie tyle że wyszlo cos nie tak z nerkami i wtedy to ponoc moze zaszkodzic. Dzwoń do lekarza
@Pangia
@janekhe

Moze macie pisiorka nieprzystosowanego do sikania na zewnątrz. Ja raczej stawiam, ze kamienie i inne rzeczy biora się od malej ilości płynów. Jak jest się na szlaku i pizga to sie sika mimo to na zewnątrz a nie robi toi toia xD.
Wiadomo, żeby tylko pod wiatr nie sikać, ale jak ktos sika pod wiatr to juz ma kilka niespodzianek.
3 litry płynów minimum i elo
co ja mam #!$%@? zrobic?


@janekhe: Bakteryjna infekcja pewnie.
1. Metoda rozsądna: idź do apteki o poproś o coś na to.
lub
2. Metoda absolutnie niewskazana ( ͡° ͜ʖ ͡°):. Możesz zaryzykować i skropić go płynem po goleniu, albo innym alkoholowym czymś, np jakimś sprejem do dezynfekcji ran itp. Ostrzegam będzie paliło nie do zniesienia przez 2-3 minuty i potem będzie jak nowy - tak oczywiści nie
@janekhe: normalna sprawa. Ja zawsze za dzieciaka tak mialem to w nadmanganianie potasu moczylem. Zawsze przechodzilo. Ewentualnie jak miales tez swedzenie itp. to moze po prostu sie wymroziles.
Kiedys po sylwestrze wzialem maniure na chate, raczej na lody same, bo srednia byla, tam sie troche pobawilismy, na chwile wsadzilem xD. Potem w lekkich spodniach ja tam odprowadzalem na pociag, jak mnie pozniej w nocy ptak swedzial i szczypal to w glowie