Wpis z mikrobloga

@Geron: No po podjęciu decyzji z logicznego punktu widzenia takie podejście jest dobre i sam bym tak robił. Bo zaraz byśmy mieli drugiego marahina jakbyś zaczął wchodzić w pyskówki. Ale podejmowanie decyzji mogłoby być bardziej przemyślane a tu się chłop na tagu zesrał SS SĄ ZA MOCNE, a na drugi dzień - SS znerfione XD no trochę śmiesznie to wygląda
@WolfSky: To nie była żadna impulsywna decyzja po przeczytaniu tagu na wykopie, sorki jeśli ktoś tak to odebrał ale ja w ten sposób nie działam xD Sam biłem te serpenty kilka dni i widziałem jak dobre są, po wejściu w tabele z schematem, wg którego wyznaczane były kiedyś wartości expa w taskach zdecydowanie miały zbyt wysoki przelicznik xp jak na potwora z bazowo wysokim exp/hp. To samo stwierdziłem patrząc na przeliczniki
Sam biłem te serpenty kilka dni

@Geron: szkoda ze tylko czesc graczy zdazyla skorzystac z serpentow, nie lepiej takie zmiany wprowadzac przed rozpoczeciem nowej edycji?
@Bruno_: Licząc na szybko liczbę mobów sprzed "nerfa" i po, razy exp rate + nagrodę expową z taska różnica wynosi około 7% w łącznym expie wbijanym podczas taska. Jak bym tego nie wpisał w changelog, to nawet by się nikt nie skapnął xD To jest praktycznie kosmetyczna zmiana, którą powinno się wprowadzić od razu a nie czekać na kolejną edycję. Inaczej jest np z Asurami, gdzie zdecydowanie powinno się jeszcze zmniejszyć
To ja jestem tym co się zesrał o serpenty! Cieszę się, że smród dotarł gdzie trzeba i mogłem przysłużyć się do zrównoważonego rozwoju tego wspaniałego OTSa! Ja bym poszedł nieco dalej i zamiast 7% nerfa zrobił 70% aby zbliżyć się do wyników podawanych tu przez niektórych asów. Pozdrawiam wszystkich biednym knajtów i paladyniarzy cierpiących katusze od ciągłego wciskania klawiszy z maną, zdziwionych że postacie magiczne mają większą siłę ognia i uwaga mogą
@Geron: największy nerf na magòw to jest odebranie im ultimatow od 130.
Jakby były ultimate potiony to w #!$%@? hardkorowych expowisk by się otworzyło na utamce i by już knight nie miał nic do powiedzenia.

Ale tak to prawda - knight ma lepszy exp na tych 150 -200 lvl. Ale to tylko na serpentach.

Oczywiście mówię o grze solo