Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
Nie dowierzam wlasnym oczom gdy widzę takie wypowiedzi. Jawne mówienie o tym, że należy, odebrać ludziom podstawowe prawa jest karygodne i należy to piętnować. Segregacja ludzi jest dla mnie absolutnie niedopuszczalna, jestem zawiedziony retoryką opozycji dotyczącą obostrzeń, według mnie idzie to w bardzo złym kierunku.

Zanim ktoś mnie nazwie prawackim szurem/czarmanderem/antyszczepionkowcem - jestem zaszczepiony dwoma dawkami, nigdy nie kwestionowałem skuteczności szczepionek i mam poglądy centrolewicowe.

#covid19 #neuropa #4konserwy #szczepienia #koronawirus #bekazcovidian i chyba pierwszy raz taguję #bekazlewactwa
Q.....2 - Nie dowierzam wlasnym oczom gdy widzę takie wypowiedzi. Jawne mówienie o ty...

źródło: comment_1638718099xOfU6O304Klrgk7jAJYIzG.jpg

Pobierz
  • 44
@QQuett2: kiedys w dyskusji przytoczylem bardziej humorystycznie tekst z jednego filmiku "auschwitz nie spadlo z nieba" i jeszcze rok temu bylo hehe hihi z tego wszystkiego (bo to przeciez teorie spiskowe, szur, szur!), a teraz im wiecej widze tego typu zachowan, czytam tego typu opinii, coraz bardziej mnie to przeraza, jak jedna grupa myslac, ze jest lepsza od drugiej (w tym wypadku zaszczepieni od niezaszczepionych), chce jej odebrac jakiekolwiek prawa, bo
@QQuett2: Szanuję za odważny wpis. Przygotuj się na rozpaczliwą reakcję naszego "środowiska politycznego", ale nie zrażaj się, bo to oni wystawiają sobie świadectwo, a tak jak my - uważa mnóstwo rozważnych ludzi.

gdzie tu segregacja? Możesz się zaszczepić w kilka minut. Jeśli nazywacie to segregacja to Chociaż używajcie właściwego przymiotnika. "intelektualna", a nie sanitarna. Bo blokowałaby możliwość wejścia do wybranych miejsc idiotom.


np. powyższy komentarz farmaceutycznego Kapo. Na coś takiego musisz
nigdy nie kwestionowałem skuteczności szczepionek


@QQuett2: szczepionka wprowadzana na szybko a ty nigdy nie kwestionowałeś ich skuteczności a co z długofalowymi skutkami ubocznymi? Widziałeś np możliwe skutki uboczne ibuprofenu? A nie ma co porównywać tabletki przeciwbólowej ze szczepionką.
Telewizja mówi bierz, politycy też to biorę, nawet będę zachęcał innych bo wziąłem 2 dawki i nadal żyję, zajebiście
@QQuett2:

1. COVID - pass to nie tylko szczepienie ale również testy. Jeżeli ktoś nie chce się zaszczepić to może wykonać test, który powinien być darmowy.

2. Podstawowym prawem każdego człowieka jest prawo do życia i zdrowia.
Wobec czego prawo do życia i zdrowia > prawo do zjedzenia kotleta.

3. Jeżeli nie podobają ci się COVID - passy, to ok, możemy wprowadzić obowiązkowe szczepienia jak chce #lewica i mi się te
@QQuett2: i tak na nich zagłosujecie, to co się mają krępować. Jakby z badań im wyszło, że im się to nie opłaca politycznie, to by krzyczeli jak to wolność wyboru jest prawem człowieka.
gdzie tu segregacja? Możesz się zaszczepić w kilka minut. Jeśli nazywacie to segregacja to Chociaż używajcie właściwego przymiotnika. "intelektualna", a nie sanitarna. Bo blokowałaby możliwość wejścia do wybranych miejsc idiotom.


@Clear: A co z osobami, które z powodów zdrowotnych nie mogą się zaszczepić? Mają umrzeć z głodu, bo nie mogą do galerii po zakupy iść?
2. Podstawowym prawem każdego człowieka jest prawo do życia i zdrowia.

Wobec czego prawo do życia i zdrowia > prawo do zjedzenia kotleta.

To co napisałeś jest zupełnie bez sensu. W jaki sposób przykładowe pójście na kotlety osoby niezaszczepionej zagraża komukolwiek poza tą osobą?
@Kjedne:
gdzie tu segregacja? Możesz się zaszczepić w kilka minut. Jeśli nazywacie to segregacja to Chociaż używajcie właściwego przymiotnika. "intelektualna", a nie sanitarna. Bo blokowałaby możliwość wejścia do wybranych miejsc idiotom. >@Clear: A co z osobami, które z powodów zdrowotnych nie mogą się zaszczepić? Mają umrzeć z głodu, bo nie mogą do galerii po zakupy iść?


Regularne testowanie. Takich osób jest pewnie promil.
2. Podstawowym prawem każdego człowieka jest prawo do życia i zdrowia.

Wobec czego prawo do życia i zdrowia > prawo do zjedzenia kotleta.

To co napisałeś jest zupełnie bez sensu. W jaki sposób przykładowe pójście na kotlety osoby niezaszczepionej zagraża komukolwiek poza tą osobą?
@Kjedne:

Na serio zadajesz takie pytanie? XDDDD
Regularne testowanie. Takich osób jest pewnie promil.

@OfficerNice: Ale jaki ma być cel tego testowania? Po jakim czasie od zakażenia wynik jest pozytywny? Po jakim czasie człowiek zakaża?


Żeby wejść do sklepu i nie umrzeć z głodu? xD