Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
Nie dowierzam wlasnym oczom gdy widzę takie wypowiedzi. Jawne mówienie o tym, że należy, odebrać ludziom podstawowe prawa jest karygodne i należy to piętnować. Segregacja ludzi jest dla mnie absolutnie niedopuszczalna, jestem zawiedziony retoryką opozycji dotyczącą obostrzeń, według mnie idzie to w bardzo złym kierunku.

Zanim ktoś mnie nazwie prawackim szurem/czarmanderem/antyszczepionkowcem - jestem zaszczepiony dwoma dawkami, nigdy nie kwestionowałem skuteczności szczepionek i mam poglądy centrolewicowe.

#covid19 #neuropa #4konserwy #szczepienia #koronawirus #bekazcovidian i chyba pierwszy raz taguję #bekazlewactwa
Q.....2 - Nie dowierzam wlasnym oczom gdy widzę takie wypowiedzi. Jawne mówienie o ty...

źródło: comment_1638718099xOfU6O304Klrgk7jAJYIzG.jpg

Pobierz
  • 44
@QQuett2: Debile teraz to poprą a po tym się listę miejsc rozszerzy i niewygodnym certyfikacik wyłączy no ale kto by myślał na choć 2 dni w przód no przecież pis taki wspaniały i by czegoś takiego nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po za tym to ze szczepieni nie roznoszą wirusa to mit I roznoszą i racjonalne by było traktowanie wszystkich tak sami, no ale co tam