Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 208
Nie dowierzam wlasnym oczom gdy widzę takie wypowiedzi. Jawne mówienie o tym, że należy, odebrać ludziom podstawowe prawa jest karygodne i należy to piętnować. Segregacja ludzi jest dla mnie absolutnie niedopuszczalna, jestem zawiedziony retoryką opozycji dotyczącą obostrzeń, według mnie idzie to w bardzo złym kierunku.

Zanim ktoś mnie nazwie prawackim szurem/czarmanderem/antyszczepionkowcem - jestem zaszczepiony dwoma dawkami, nigdy nie kwestionowałem skuteczności szczepionek i mam poglądy centrolewicowe.

#covid19 #neuropa #4konserwy #szczepienia #koronawirus #bekazcovidian i chyba pierwszy raz taguję #bekazlewactwa
Q.....2 - Nie dowierzam wlasnym oczom gdy widzę takie wypowiedzi. Jawne mówienie o ty...

źródło: comment_1638718099xOfU6O304Klrgk7jAJYIzG.jpg

Pobierz
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
gdzie tu segregacja? Możesz się zaszczepić w kilka minut. Jeśli nazywacie to segregacja to Chociaż używajcie właściwego przymiotnika. "intelektualna", a nie sanitarna. Bo blokowałaby możliwość wejścia do wybranych miejsc idiotom.
@Clear:

Piąty komentarz i już się uaktywnił pierwszy zamordysta, któremu sprano mózg. Szybko.

Mam dla ciebie zle wieści. Jeśli dałeś się złapać na tą retorykę podziałów to nie inni mają tutaj dwucyfrowe IQ.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
gdzie tu segregacja? Możesz się zaszczepić w kilka minut. Jeśli nazywacie to segregacja to Chociaż używajcie właściwego przymiotnika. "intelektualna", a nie sanitarna. Bo blokowałaby możliwość wejścia do wybranych miejsc idiotom.


@Clear: A co z osobami, które z powodów zdrowotnych nie mogą się zaszczepić? Mają umrzeć z głodu, bo nie mogą do galerii po zakupy iść?

@Kuklak: tu mam stałe podejście do tematu od dawna. Takie osoby powinny moc korzystać z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
gdzie tu segregacja? Możesz się zaszczepić w kilka minut. Jeśli nazywacie to segregacja to Chociaż używajcie właściwego przymiotnika. "intelektualna", a nie sanitarna. Bo blokowałaby możliwość wejścia do wybranych miejsc idiotom.

@Clear:


Piąty komentarz i już się uaktywnił pierwszy zamordysta, któremu sprano mózg. Szybko.


Mam dla ciebie zle wieści. Jeśli dałeś się złapać na tą retorykę podziałów to nie inni mają tutaj dwucyfrowe IQ.

@Krupier: mam złą wiadomość. Jeśli wydaje ci
możemy wprowadzić obowiązkowe szczepienia jak chce #lewica i mi się te rozwiązanie również podoba.


@Kjedne: obowiązkowe szczepienia, dla ludzi którym to do niczego niepotrzebne, bo nie są w grupie ryzyka, za to mają narażać się na skutki uboczne szczepionki? ()
mam dla ciebie jeszcze gorszą. Ja akurat wiem jak działają szczepionki, więc wiedziałem, ze w pełni nie zabezpiecza. Z początku nie miałem w pełni zaufania, do momentu ich odpowiedniego przetestowania.


@Clear: o kurczę, to faktycznie jest wiedza tajemna. XD

Koronawirus jest grozny, a mordercy waszego pokroju tylko pogarszają sytuację.


@Clear: ale ja nikogo nie zabiłem, proszę mnie tu bezpodstawnie nie oskarżać.

Grupa koronawirusow jest mocno podatna na mutacje, rozwiązaniem byłoby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kajtosz: nie ma ludzi, którym covid jest niegroźny. Mój brat był okazem zdrowia, honorowym dawca krwi, zarejestrowanym w bazie dawców szpiku. Covid przeszedł bezobjawowo. Do dziś nie może uprawiać sportu, zadyszkę lapie przy drobnym wysiłku. Też nie był w grupie ryzyka. Przechorował ponad rok temu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Clear: a jeszcze większa część kretynów wierzy, że segregacja sanitarna pomaga w walce z potężnym wirusem.

@Krupier:
1. Nie ma czegoś takiego jak segregacja sanitarna.
2. Ja popieram ograniczenia dla niezaszczepionych jako zachętę do szczepień. Wysoki poziom globalnego wyszczepienia powinien znacznie spowolnić mutacje obecnych szczepów wirusa Sars.
3. Końcówka sugeruje, ze jesteś jednym z downów, którzy bagatelizuje wirusa. Nie jest to najgroźniejszy wirus jaki spotkał ludzi. Ale jest groźniejszy od
1. Nie ma czegoś takiego jak segregacja sanitarna.


@Clear: jest i niestety postępuje.

2. Ja popieram ograniczenia dla niezaszczepionych jako zachętę do szczepień.


@Clear: ja popieram dobrowolność w decyzji nt. szczepienia dobrowolną szczepionką.

3. Końcówka sugeruje, ze jesteś jednym z downów, którzy bagatelizuje wirusa.


@Clear: bagatelizuję, ale downem nie jestem. Przeszkadza ci to, że nie boję się tego wirusa?

Nie jest to najgroźniejszy wirus jaki spotkał ludzi. Ale jest
@QQuett2 Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mało kto widzi do czego długoterminowo prowadzi podporządkowywanie się obecnej sytuacji. Zaszczepieni mają poczucie zyskiwania przywilejów po pierwszym zaszczepieniu, ale tak naprawdę oni nic nie zyskali, tylko odzyskali to co kiedyś było normą. To będzie postępować z czasem. Masie odbierze się prawa i jednostka będzie mogła decydować o tym w jaki sposób je odzyskać, aż w końcu tak sobie ludzie dadzą wejść na głowie
@QQuett2 Mam nadzieję, że ta posłanka nie ma upoważnienia aby się wypowiadać za całą partię. Niech Tusk ich przywoła do porządku bo zaczynają tam odpływać. Niezależnie od poglądów i intencji nie można pisowi pomagać.