Wpis z mikrobloga

Zastanawiacie się co właściwie jest przyczyną coraz większej rozwiązłości p0lek i tym, że coraz trudniej jest zbudować stabilną i normalną relację/związek? Powodem jest nic innego jak powszechny dostęp do internetu, social mediów i technologii oraz szeroko pojęte zmiany kulturowe. Z badań naukowych jasno wynika, że im więcej kobieta miała partnerów w młodości tym mniejsze szanse ma na zbudowanie stabilnego związku w przyszłości. Dodatkowo im większa liczba byłych partnerów tym większa tendencja do rozwodu. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu panowała inna mentalność, inna kultura, brak powszechnego dostępu do narzędzi szybkiej komunikacji, a przede wszystkim monogamia była bardziej respektowana i stosowana. To wszystko powodowało potężny łańcuch zdarzeń. Ludzie wtedy średnio wiązali się rzadziej, związki trwały dłużej i była mniejsza tendencja do rozwodów. Myślę, że chyba każdy się z tym zgodzi. Dzisiejsze julki już w wieku 16 lat średnio mają za sobą co najmniej kilka związków a są i takie przypadki gdzie przed 20 rokiem życia tych związków było kilkanaście, a to praktycznie już wszystko mówi samo za siebie. Jeżeli przeciętna p0lka w wieku 20 lat ma za sobą już taki bagaż doświadczeń miłosnych i skakania po chadach żeby się wyszaleć to patrząc realnie właściwie nie ma już szans na stworzenie zdrowego i trwałego związku/rodziny (beta bankomatów nie liczę). Takie kobiety zawsze będzie cechować duża rozwiązłość i roszczeniowość a skoro takich kobiet jest obecnie coraz więcej to jest gotowa recepta na upadek rynku matrymonialnego co w zasadzie dzieje się już na naszych oczach.

#blackpill #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #przegryw #redpill
  • 23
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: #!$%@? z portalami ero... no, społecznościowymi
Ktoś chodzący na dwóch łapach powinien różnić się od zwierząt i nie #!$%@?ć się z kim popadnie, a zachowywać rozsądek i wierność mimo potencjalnych innych opcji
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: patrząc po moich koleżankach duży wpływ ma też na to status materialny, kobiety są w stanie się same utrzymać, więc jak im partner nie odpowiada to kończą związek, a w dawniejszych czasach nie były w stanie tego zrobić, bo by nie miały za co żyć. Poza tym kiedyś stare panny i samotne matki były narażone na ostracyzm społeczny, a to też już nie ma miejsca.
  • Odpowiedz
Kobietki za bardzo poczuły wolność, bez żadnych konsekwencji-
Lewicowy trend jest taki, że "hehe to tylko sex" i takie panienki kupują taka narrację, widząc że jak ktoś krytykuje ku$$#@stwo to cała hmara Julek na niego naśladuje i myślą że nikt ich nie będzie krytykował ani nie zwracał uwagi na liczne partner ów seksualnych.
Prawda jest taka że w sam raz na raz owszem, ale nikt nie chce przechodzonej kobiety z bagażem emocjonalnym,
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: 10% prawdy 90% #!$%@? i płaczu. Tak polski rynek randkowania się #!$%@?ł ale to dlatego że się zoptymalizował, głównie poprzez rozpowszechnienie się insta i popularyzacje aplikacji randkowych na telefon. Jeszcze 5 lat temu miałeś praktycznie to samo co masz teraz ale nie było tak źle, dlaczego? Patrz wyżej. Nie musisz cofać się 20+ lat do tyłu bo to jak gadanie, że za komuny było lepiej.

W dłuższej perspektywie kultura luźnego
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik:

Zastanawiacie się co właściwie jest przyczyną coraz większej rozwiązłości p0lek i tym, że coraz trudniej jest zbudować stabilną i normalną relację/związek?


Analizę zacząłbym od udowodnienia czy postawiona teza jest prawdziwa. Ty założyłeś że jest i budujesz dalsze wnioski.
  • Odpowiedz
@WomanWhisperer: słuszną uwaga Miras. W mojej ocenie prawdziwym problem tego zjawiska jest jakiś brak celu. Ludzie nie zastawiają się nad samym sobą, to tak jakby grali w szachy zbierali materiał a zapominali ze sensem gry jest szach mat. Posiadanie kobiety nie sprawi że problemy znikną. Dodatkowo festiwal udawania kim to się nie jest aby pójść z kimś do łóżka kto też udaje :D. Za granicą tinder to aplikacja do przygodnego seksu
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik: nie wiem jak młode bo ja już taki młody nie jestem ale zgadzam się z @LilyOfTheValley: że kobiety trochę zaczęły się cenić. Stety albo i niestety prawdą jest, że wiele było trochę spychanych do roli kury domowej. Jak jak patrzę na nawet moich rówieśników czy ludzi trochę starszych a więc wczesne roczniki 80 czy nawet 70 no to często w domu jest jeden scenariusz: facet pracuje, po pracy piwko
  • Odpowiedz
@Fekalny_okuratnik

Zastanawiacie się co właściwie jest przyczyną coraz większej rozwiązłości p0lek i tym, że coraz trudniej jest zbudować stabilną i normalną relację/związek?


Znów. Co wy macie z tymi związkami to ja nie wiem. Poczytaj o psychologii ewolucyjnej. Zastanów się jak działa świat i czym my jesteśmy. Po co Ci związek jak już "wkrótce" będziesz gryzł glebę. Poza tym, "związek" to nie jest jakiś dom, że się go buduję. To tylko urojony wymysł
  • Odpowiedz
@elemenTH: Zapominasz typie o pewnej rzeczy, ci "młodsi" nie będą mieli rodzin. Skoro kobieta moze pracowac i robić karierę, to wybierze beciaka który będzie jej usługiwał, dawał sobą pomiatać i był na każde zawołanie, bo tylko taki człowiek w 2021 roku zostanie mężem. Czyli twierdzisz, że gośc któremu żona "jest jak mama" ma gorsze życie od typa który jest śmieciem w oczach żony i istnieje tylko p oto by jej fundować
  • Odpowiedz