Wpis z mikrobloga

Reddit to jest taki syf, że szkoda strzępić ryja xD. Gość wrzucił jakiegoś shota z akcji, w którym ulepszał skille myszką a nie ctrl+q/w/e/r. Ktoś się o to spytał, to odpowiedziałem, że gość musi być nowy. Zostałem zminusowany, odpowiedź: "Widziałem challki co też ulepszają skille myszką", Reddit klaszcze i plusuje gościa. Dopisałem, że gość maxuje E na Braumie, ma zlockowaną kamerę i jego summonery to ghost i heal, na pewno jest nowy, zminusowali mnie i odpowiedzieli "Doinb gra cały czas ze zlockowaną kamerą itp. i wygrał Worldsy", Reddit znowu klaszcze i plusuje gościa XD

To ja już wole rozmawiać z Wąsaczem niż udzielać się tam, bo to bez sensu xD
#leagueoflegends #reddit
Agilled - Reddit to jest taki syf, że szkoda strzępić ryja xD. Gość wrzucił jakiegoś ...

źródło: comment_163861644085RB3G6gfYhb9YvHtbE7vC.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Agilled: gram od 2 sezonu i na zlockowanej kamerze, przy czym na spacji mam jej lock/unlock bez konieczności przytrzymywania. Standardowe rozwiązanie forsowane przez riot jest dla mnie upośledzone.
  • Odpowiedz
@Agilled: ligowy subreddit jest z-----y odkad w------i leagueofmeta gdzie mod team tlumaczyl dlaczego dany content zostal w----------y z glownej. teraz tam jest samowolka. ostatnio byla dyskusja nad tym, ze chemtech rift daje za duza przewage wygrywajacemu teamowi. z jakiegos powodu w----------i ten watek, mimo ze stal z jakies 20 godzin.

community nie lepsze, bo wiekszosc ludzi ssie. jak nie masz takiej opini jak wiekszosc to od razu jestes minusowany jakkolwiek
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xPekka ja kilka lat temu nauczyłem się dzięki graniu Irelią, bo żeby dobrze skakać, kamera raczej musi być odblokowana, mógłbyś spróbować
  • Odpowiedz
  • 0
@Agilled kolego, ja nie grałem irelia od czasu reworka
Mając zalockowana kamerę wbiłem p2 a mógłbym diament jakbym miał czas, gram tak od 9 lat, nie odzwyczaje się ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz