Wpis z mikrobloga

było już w zasadzie jak dzis, tylko zaczęło się czuc jak sie kraj gospodarczo rozwija, jak bezrobocie maleje, firmy powstają itd.


@Halbr: prawie się zgodzę, ale jednak mieliśmy jeszcze boom smartfonowy. Tak naprawde do dzisiejszych czasów pełnoprawnie możemy przyrównać czasy mniej wiecej 2012/2013 kiedy juz 90% ludzi miało smartfony i nieograniczony dostęp do internetu.
@Halbr: Myślę, że z kolei dla starszych ludzi lata 70 czy 80 były paździerzem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko zależy od perspektywy, np dla pokolenia moich rodziców lata 80 to było koszmarne wieśniactwo, a z kolei babcia uważa że w latach 60 męska moda to była wieś i wcześniej to było xD
prawie się zgodzę, ale jednak mieliśmy jeszcze boom smartfonowy. Tak naprawde do dzisiejszych czasów pełnoprawnie możemy przyrównać czasy mniej wiecej 2012/2013 kiedy juz 90% ludzi miało smartfony i nieograniczony dostęp do internetu.


@PeterGosling Możesz mieć rację. Trudno mi wskazać, kiedy smartfon stał sie codziennością. Jak mi się te lata zlewają.
Zawsze bałem się jak ognia przycisku hibernacja bo myślałem ze komputer zapadnie w sen zimowy czy coś takiego na pół roku i nie będzie można go włączyć i będę miał przypał A do czego on tak naprawdę służył?


@AidsFiesta: jak wlaczasz kompa zhibernowanego to masz to samo co bylo jak hibernowales, nie musisz na nowo wlaczac programow. jak uspienie ale nie potrzeba pradu w stanie hibernacji bo zawartosc ramu jest zrzucana
@hakeryk2: Pamiętam jak się zawsze wkurzałem, że instalator podaje pozostałe wolne miejsce jako "low" (trzeci słupek) i zastanawiałem ile trzeba mieć, żeby było ok.
Dopiero po latach się dowiedziałem, że to Low się dopiero świeci na czerwono przy małej ilości miejsca ¯\_(ツ)_/¯