Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 891
Taką ciekawostkę wam zapodam z Norwegii. Może tak jest jeszcze w innych krajach, nie wiem.

Kupujesz se kubek za 349 koron raz na początku roku i przez rok masz darmową kawę na stacjach Cirkle K. W przeliczeniu na złotówki teraz 156 złotych, czyli w sumie 31 kaw w Polsce. Do tego masz normalny kubeczek termiczny a nie jakieś gówno z plastiku i papieru.

Normalnie wbijasz na stację, nieważne czy tankujesz, idziesz do ekspresu i robisz sobie kawę jaka ci tam pasuje. Jak jesteś cebulakiem to robisz sobie kawę w kubku idziesz do auta przelewasz do termosu albo walisz duszkiem i bierzesz następną na później XD

A teraz wyobraźcie sobie że u nas obajtek to wprowadza XD zesrałby się prędzej.

#orlen #motoryzacja #paliwo #norwegia
Pobierz f....._ - Taką ciekawostkę wam zapodam z Norwegii. Może tak jest jeszcze w innych kra...
źródło: comment_1638425183emJj8lRxqhVpVtRhEW1S8R.jpg
  • 112
A teraz wyobraźcie sobie że u nas obajtek to wprowadza XD zesrałby się prędzej.


@fxd_: to na kazdej stacji by musialyby byc ze 2 dodatkowe ekspresy na tych wiekszych to z 5 xD
@fxd_: było kiedyś coś podobnego na orlenie - sprzedawali bardzo fajne kubki termiczne, niedrogo a w pakiecie był rabat na kawy, ale tylko rabat a nie kawa za darmo i jeśli dobrze pamiętam, chyba tylko jakąś ograniczoną ilość, już nie pamiętam jak to rozliczali, pewnie była jakaś karteczka i za każdym razem skreślali jedno pole, czy coś.

@JudzinStouner: Świetny pomysł z kodem QR. I w ogóle to świetny pomysł na
A teraz wyobraźcie sobie że u nas obajtek to wprowadza XD zesrałby się prędzej.


@fxd_: W Polsce Orlen zarabia głównie na retailu i dlatego takie promki się nie sprawdzą. Cena litra paliwa w Norwegii to nawet 2zł więcej niż w Polsce (dlatego wiele firm transportowych zabrania tankować w NO), jedno tankowanie jednej ciężarówki sfinansuje Ci kawę na kilka lat.

Poza tym na 99% polskie Circle K też miało tę promocję, zaraz
każda stacja ma sloty na karty płatnicze więc nie wymaga by płacić w środku. W zasadzie za paliwo w środku płaci się przy okazji zakupów. Samo paliwo możesz zapłacić przy instrybutorze


@PMV_Norway: przypomniałeś mi jak niemal 9 lat temu tankowałem w Szwecji. To była stacja typu "samoobsługowy dystrybutor przy drodze". Revoluta nie było, prowizje przy płatności polską kartą były horrendalne, więc miałem gotówkę. Włożyłem do automatu 600 SEK, chcę wkładać pistolet,
@fxd_: a jak z jakoscia tej kawy i jaka pojemnosc ma ten kubek?
Pytam, bo kusi kupic :)

Na budowie stare chopy jak przyjado na miejsce pracy, robio kawe, zalewajo nie minia dwie minuty ledwo co zalali i juz wyzerowali wrzątek, przelyķ wraz z jezykiem wypalony, kubkow smakowych juz nie maja i tak piją, jeden mi kiedyś powiedzial "bo czasu nie ma" XD


@userrrr: ja bym jeszcze dodal ze z