Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 891
Taką ciekawostkę wam zapodam z Norwegii. Może tak jest jeszcze w innych krajach, nie wiem.

Kupujesz se kubek za 349 koron raz na początku roku i przez rok masz darmową kawę na stacjach Cirkle K. W przeliczeniu na złotówki teraz 156 złotych, czyli w sumie 31 kaw w Polsce. Do tego masz normalny kubeczek termiczny a nie jakieś gówno z plastiku i papieru.

Normalnie wbijasz na stację, nieważne czy tankujesz, idziesz do ekspresu i robisz sobie kawę jaka ci tam pasuje. Jak jesteś cebulakiem to robisz sobie kawę w kubku idziesz do auta przelewasz do termosu albo walisz duszkiem i bierzesz następną na później XD

A teraz wyobraźcie sobie że u nas obajtek to wprowadza XD zesrałby się prędzej.

#orlen #motoryzacja #paliwo #norwegia
f....._ - Taką ciekawostkę wam zapodam z Norwegii. Może tak jest jeszcze w innych kra...

źródło: comment_1638425183emJj8lRxqhVpVtRhEW1S8R.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fxd_: Na orlenie kilka lat temu była promocja taka, że kupujesz kubek za 3 dychy i dostajesz kupon na 10 dużych kaw za 5 zł, czyli kubek dostajesz za frajer.
Wiem, średnio porównywalne, ale muszę przyznać, że to najlepszy kubek termiczny jaki posiadałem i posiadam nadal - ma mało trudno dostępnych miejsc, przez co łatwo się go myje
  • Odpowiedz
@JamaloV8: Sam tak kiedyś przez jakiś czas robiłem. .... A dzisiaj wolę wypić rozpuszczalną WŁASNĄ kawę, czy kupić ziarna wybranych marek, sam zmielić i zrobić sobie dobrą kawę, a nie lurę z automatu. Jak człowiek pierwszy raz coś takiego zobaczy to chce korzystać. Dzisiaj dla mnie to już nie atrakcyjne jest, nie smakuje mi ta kawa. Moim dzieciom też już takie coś nie będzie smakować jak mają dostęp do dobrej
  • Odpowiedz
@fxd_: Kilka lat temu byłam częstym bywalcem KFC. Wtedy była ta darmowa dolewka, teraz nie wiem czy to dalej jest. No i przychodzi rodzina, siadają, wyciągają swoje kubeczki plastikowe. Wzięli ten jeden kubek z nielimitowaną dolewką i typ latał z tym kubkiem z KFC i im dolewał. To samo byłoby z kawą na stacjach, zrzuta na jeden kubek i przelewanie, więc w tym dzikim kraju nie ma sensu tego wprowadzać.
  • Odpowiedz
@fxd_: Ale każdej kawy to dotyczy? Flat white i cappucino na przykład? Czy tylko ichniej beznadziejnej kawy termosowej, którą w barach i restauracjach też za darmo niemal rozdają?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fxd_: polak jak zobaczy, że za darmo, to ciężko odchoruje, jak nie będzie mógł nachapać się, ile fabryka dała. To się wprawdzie poprawia, ale komusza mentalność w narodzie wciąż mocna.
  • Odpowiedz
  • 0
@fxd_ takie kaffeavtale można zdobyć za zatankowanie u nich jak pamiętam 800l wachy, w tedy jak prezent dostaję się taki kubek z dolewka na rok.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tabee: wygodnie, bo w hotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza tym dziura, nic tu nie ma, żadnego baru czy coś na miejscu. W lecie inna bajka, pełno turystów. No i widoki niepodrabialne.
  • Odpowiedz
@fxd_: U nas najlepsza akcja z kawą w tym roku to była na Shellu - trzeba było zatankować pięć razy, zebrać naklejki, potem zapłacić za kubek 25zł i ma się UWAGA!... 1zł zniżki na kawę do końca roku xDDD
  • Odpowiedz