Wpis z mikrobloga

W nawale zrzutek samotnych i biednych matek, ukazało mi się dziś to ogłoszenie i najzwyczajniej zrobiło mi się przykro. Facet wygląda na uczciwego i dobrego człowieka, a przy tym zajebistego ojca. Życie pisze różne scenariusze i nie każdemu jest dane mieszkać w apartamencie, choćby pewnie chciał tego dla siebie, a przede wszystkim dla córki.
Nie umniejszam żadnej zrzutce czy szukaniu pomocy, ale jednak o mężczyznach tyle się nie mówi. Faceci przecież nie płaczą, muszą być silni i niezależni finansowo, a faceci też mają uczucia i też im życie płata figle.

Mam nadzieje, że znajdą fajny pokój i jakoś im się ułoży.

#niebieskiepaski #rozowepaski #dzieci #niebieskipasek #zycie #mieszkanie
tojapaweu - W nawale zrzutek samotnych i biednych matek, ukazało mi się dziś to ogłos...

źródło: comment_1638396781E6DCkMR3NcqTFXgsX6Qmc3.jpg

Pobierz
  • 73
  • 390
@Opportunist: Bo może w życiu mu nie wyszło? Bo może stracił prace? Bo może żona go wydymała? Bo może żona umarła a on wydał cała kasę na jej leczenie? Bo może jest hazardzistą i #!$%@?ł cała kasę? Bo może jest alkoholikiem i przepił dom? Nie wiem, zresztą co z tego? On nie prosi o pomoc, a o pokój za który będzie płacić.
@JuneJohn: No tak, ale gdzie jest matka dziecka? Gdzie są dziadkowie? Siostra? Brat? Ciocia? Jakaś rodzina? Ktokolwiek? Jeżeli żona zmarła to powinien brać rentę. Jeżeli nie miał żony, to co się stało z kobietą, z którą zrobił dziecko? Jeżeli opuściła córkę chociażby dla Mokebe czy cokolwiek to sąd przyznając opiekę zapewnia wsparcie.
Podejrzewam, że wynajmując pokój z kobietą/ parą pewnie liczy na jakąś opiekę gdy będzie w pracy? Nie wiem. Tak
No tak, ale gdzie jest matka dziecka? Gdzie są dziadkowie? Siostra? Brat? Ciocia? Jakaś rodzina? Ktokolwiek?


nie wiem i nie interesuje mnie to bo to nie moja sprawa. Jest 1000 odpowiedzi na te pytania, po niektórych nie mógłbyś zasnąć.

Podejrzewam, że wynajmując pokój z kobietą/ parą pewnie liczy na jakąś opiekę gdy będzie w pracy?


a może chce żeby córka obserwowała damski wzorzec w okresie dziecięcym bo skonsultował to z psychologiem? Też