Wpis z mikrobloga

W nawale zrzutek samotnych i biednych matek, ukazało mi się dziś to ogłoszenie i najzwyczajniej zrobiło mi się przykro. Facet wygląda na uczciwego i dobrego człowieka, a przy tym zajebistego ojca. Życie pisze różne scenariusze i nie każdemu jest dane mieszkać w apartamencie, choćby pewnie chciał tego dla siebie, a przede wszystkim dla córki.
Nie umniejszam żadnej zrzutce czy szukaniu pomocy, ale jednak o mężczyznach tyle się nie mówi. Faceci przecież nie płaczą, muszą być silni i niezależni finansowo, a faceci też mają uczucia i też im życie płata figle.

Mam nadzieje, że znajdą fajny pokój i jakoś im się ułoży.

#niebieskiepaski #rozowepaski #dzieci #niebieskipasek #zycie #mieszkanie
tojapaweu - W nawale zrzutek samotnych i biednych matek, ukazało mi się dziś to ogłos...

źródło: comment_1638396781E6DCkMR3NcqTFXgsX6Qmc3.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opportunist: no nie wiem, bo może jest zwykłym pracownikiem fizycznym z dzieckiem na utrzymaniu? Bo ceny są chore, a on miał takiego pecha że nie odziedziczył mieszkania po rodzicach?
  • Odpowiedz
  • 390
@Opportunist: Bo może w życiu mu nie wyszło? Bo może stracił prace? Bo może żona go wydymała? Bo może żona umarła a on wydał cała kasę na jej leczenie? Bo może jest hazardzistą i p-------ł cała kasę? Bo może jest alkoholikiem i przepił dom? Nie wiem, zresztą co z tego? On nie prosi o pomoc, a o pokój za który będzie płacić.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: No tak, ale gdzie jest matka dziecka? Gdzie są dziadkowie? Siostra? Brat? Ciocia? Jakaś rodzina? Ktokolwiek? Jeżeli żona zmarła to powinien brać rentę. Jeżeli nie miał żony, to co się stało z kobietą, z którą zrobił dziecko? Jeżeli opuściła córkę chociażby dla Mokebe czy cokolwiek to sąd przyznając opiekę zapewnia wsparcie.
Podejrzewam, że wynajmując pokój z kobietą/ parą pewnie liczy na jakąś opiekę gdy będzie w pracy? Nie wiem.
  • Odpowiedz
No tak, ale gdzie jest matka dziecka? Gdzie są dziadkowie? Siostra? Brat? Ciocia? Jakaś rodzina? Ktokolwiek?


nie wiem i nie interesuje mnie to bo to nie moja sprawa. Jest 1000 odpowiedzi na te pytania, po niektórych nie mógłbyś zasnąć.

Podejrzewam, że wynajmując pokój z kobietą/ parą pewnie liczy na jakąś opiekę gdy będzie w pracy?


a
  • Odpowiedz
@Opportunist: może jest alkoholiczka i odebrali jej prawa, może nie żyje. Może dziadkowie to też patola a on nie chce przekazywać takich wartości dziecku. A jeśli chodzi o rente/wsparcie, to raczej kokosy nie są, a utrzymanie samemu mieszkania jest niemal niemożliwe mając dodatkowe wydatki na dziecko (gość nie wygląda na #programista15k)
  • Odpowiedz
@tojapaweu: jako rodzic moge powiedziec tylko jedno - hail to single parents
kurfa jak czlowiek pomysli ze trzeba byc robotem - nie mozna chorowac bo gdzie i kto ogarnie reszte, nie mozna nie miec roboty, mieszkania bo przeciez dzieciora zabiora, eh ...
  • Odpowiedz
Dawaj może jakaś zrzutkę na chlopa. Co tam święta idą, kupi małej chociaż jakiś prezent. Kilku Mirków się zrzuci, elita #programista15k dorzuci i coś z tego będzie. Pewnie nie on jeden potrzebuje, a tez nie każdy ma szczęście, ze akurat dobry Mirek go znajdzie w tłumie.
Wyczuwam dobry człowiek @tojapaweu ()
  • Odpowiedz
Facet wygląda na uczciwego i dobrego człowieka, a przy tym zajebistego ojca.


@tojapaweu: @tojapaweu: nie mam nic do tej konkretnej sytuacji, ale ostatnio jak zaufałem komuś na wygląd to żałowałem...
  • Odpowiedz