Wpis z mikrobloga

Pytanie do posiadaczy lampki bontrager flare rt - używacie trybu automatycznego czy manualnie wybieracie tryb świecenia?

Do mnie dzisiaj dotarła lampka i póki co bawię się nią w domu i zastanawiam się jak wygląda sprawa jazdy w nocy po mieście bo wybierając manualnie tryb migania ten najsłabszy 5 lumenów mam wrażenie że jest on zbyt słaby, a tryb środkowy 45 lumenów znowu za mocny i mógłby irytować kogoś stojącego za mną na skrzyżowaniu. Przy trybie automatycznym jadąc po mieście w nocy przy oświetleniu ulicznym i oświetleniu od samochodów ona świeci cały czas tym najsłabszym trybem czy przestawia się na mocniejszy?

Pozwolę sobie zawołać kilku mikrów, którzy z tego co widziałem po wpisach mają tę lampkę: @uysy @dymel @Im_from_alaska @tajek
#szosa #rower
  • 7
Zawsze na auto i jest okej.

mógłby irytować kogoś stojącego za mną na skrzyżowaniu.


@bestnickever: Nie myśl w ten sposób. Ważne jest twoje bezpieczeństwo, jeśli najmocniejszy tryb jest najlepszy, to używaj tego. Ten słabszy może ginąć wśród miliona świateł miasta.

Poza tym często światła stop samochodów, które stoją przed nami świecą tak mocno, że nie da się patrzeć przez siebie - i nikt nie narzeka.