Wpis z mikrobloga

@Lala-Sassy bariera językowa, słabe opinie o ogóle jako najemcy a nie mam czasu na indywidualne podejście do sprawy.

Przez lata sprzedawania na olx widzę jakie mają roszczeniowe podejście, języka żadnego nie kumają, a tu mam trochę większy deal niż przekazanie książki za 20 zł.
@FotDK: wiem ze to kosztuje i w ogole, ale nie myslales aby oddac do biura nieruchomosci tematu za ten jeden czynsz najmu? Oni wystawia ogloszenie, przebija sie prze ukraincow, wszystkich sprawdza, zaprezentuja, sprawdza czy najemca nie ma dlugow, ma prace itp a na koncu to ty podejmiesz decyzje komu wynajmiesz. jak nie masz czasu i sily do szukania samemu ;p
@Majkel94: Taki że bardzo łatwo możesz sobie sprowadzić do mieszkania pasożyta, którego potem praktycznie nie da sie wysiedlić z własnej posiadłości. Takie castingi nie wzięły się z niczego, na zachodzie często bez papierka z księgowości o zarobkach i oświadczenia o niekaralności #!$%@? se wynajmiesz a nie mieszkanie i z resztą bardzo dobrze.
@FotDK ukraincy są spoko. Wszyscy będą 10h w Amazonie siedzieć a ze studentami wieczny problem jest bo gościa wywala z uczelni albo będą zdalne i wróci na wieś i masz problem xD