Wpis z mikrobloga

W te wybory stawiam na #konfederacja

Jako jedyni bronili moich praw podczas pandemii. Jako jedyni z rigczem głosowali przeciwko rozdawnictwu. Jako jedyni są za utrzymaniem gotówki i wpisaniem jej do konstytucji.

#wybory #polityka
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 308
@rafalmmx: Mam 31 lat, jestem przedsiębiorcą. Ja Tobie przedstawiłem fakty dlaczego zagłosuję za a Ty tu coś o kucach. Jeszcze Wam się płyta nie zmieniła od dobrych 10 lat. Nudne to już...
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: xDD
Nudne już te wasze wysrywy, że zagłosujecie na konfexD
Doskonale wiem w jakim celu to publikujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ale nikt was nie pyta więc tasujcie się tym na tych szurskich grupkach fb i discordach
  • Odpowiedz
  • 1
@michal-dyl no to masz tu jeszcze jednego przedsiebiorce który ma wypłate w Złotówkach i nie jest niczyim agentem, w przeciwieństwie do niektórych tutaj którzy promują różnych komunistow
  • Odpowiedz
  • 14
@Lohengrin jakbys ogladał cos oprócz TVN to byś sie dowiedzial ze powiedział, pierw trzeba uproscic system podatkowy i uwolnic potencjał ludzki, zmniejszyc koszty, a dopiero zmniejszyc podatki, a nie odwrotnie jak to mówią pozostali kiełbasiarze

A dla PO sie tak p------o podczas ich ostatniej kadencji ze az podniesli podatki, bo brakowało VATu do karuzeli
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: jako jedyni bronili Twoich "praw", bo nie rozumieli z czym się borykaliśmy, jako jedna z dwóch partii interesują się Twoim życiem prywatnym i dostosowaniem go prawnie do przestarzałych obyczajów. Jako jedna z dwóch partii opiera zdrowie o wiarę religijną.
  • Odpowiedz
@wron3k I już ad personam, jak wykopek nie doda szpilki to się zesra.
Kocham te kucowskie ogólnikowe kocopoly. UPROŚCIĆ SYSTEM, ZWOLNIĆ URZĘDNIKÓW. Poproszę o wyliczenia ile to da oszczędności w skali roku, konkrety.
Miliard? Pięć miliardów? Czy może sami luminarze konfy nie wiedzą; albo wiedzą, że to czcze p---------e robiące wrażenie na gimbusach i tak naprawdę można na tym zaoszczędzić tyle co nic.
  • Odpowiedz
@Xtreme2007 z konfederacja jest ten problem, że niektóre postulaty mają zajebiste… i na tym się kończy. Żadnych konkretów, jak chodzi o latanie dziury w budżecie po obniżkach podatków czy składce zdrowotnej - nic. Gwarantuje, że nikt nie usunie programów socjalnych, więc jak będą to finansować?

A do tego dochodzi uwielbienie Rosji, silne zakorzenienie z kościołem.
  • Odpowiedz