Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: Hayabusy bym odpuścił. Zawsze mocno zaczynają śmierdzieć po pewnym czasie, plus ten kciuk potrafi być szorstki dla skóry.

Leone Revo nie, bo tam jest głupie to zapięcie. Essential bym wziął. Chociaż w tej cenie, to już mogłyby być w całości ze skóry naturalnej.

Ale ja polecam ze swojej strony:
https://www.infinitudefight.com/product-category/ready-to-order/
Dziś jest promocja, można nawet kupić w sensownej cenie, nawet po dzisiejszym kursie USD.

Kingi) fairtexy itp to rękawice do
  • Odpowiedz
  • 0
@AllOver 11 dolarów to nie tragedia ale jeśli okaże się, że średnio pasują to klapa. Wiązane niestety odpadają - nawet z adapterem.
Te Hayabusy nawet droższe mają problem z zapachami? A od strony technicznej nadają się?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: Hayabusa to syntetyczna skóra, musisz je dobrze wietrzyć, żeby utrzymać świeżość. Nadawać się będą, może akurat tobie będą pasować najlepiej. Mnie ten podwójny rzep nigdy nie przekonywał, bo nie robi żadnej różnicy, pokus ten kciuk zamszowy.
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety https://www.fightershop.com.pl/44457-rekawice-bokserskie-skorzane-ground-game-stripe-black?gclid=Cj0KCQiAy4eNBhCaARIsAFDVtI2drn5JX_WcSU4wytRY_yfDaj7oklCBuSeML1lqAVh8rLjmTwjA_VYaAlVFEALw_wcB

Ja mam takie, skóra na podwójnym rzepie, na wewnętrznej stronie jeszcze dodatkowa podbitka do tarczowania w środku rękawicy taki szew żeby palcami złapać. Cena zajebista. Jestem zachwycony
Nester86 - @SuplementDiety https://www.fightershop.com.pl/44457-rekawice-bokserskie-s...

źródło: comment_1638018033Q3Qj5nslIhwZUViWKBgC9r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety miałem T3 na dwóch treningach od kolegi sobie pożyczałem bontez chciałem kupić. Fajna rękawica, bardzo solidna i starczy na kilka lat. Niektórzy narzekają że twarda, nie wiem gdzie trenujesz ale na pewnej grupie widziałem wpisy że w niektórych klubach nie toleruja. Moim zdaniem płaczki. Nie wiem czy za cenę T3 nie wolał bym już jakiś profesjonalnych wiązanych Leone, Reyes, skóra i końskie włosie. Może coś już dostaniesz. Ogólnie te groundgame spełniają
  • Odpowiedz
  • 0
@Nester86 Gripów raczej zamawiał nie będę, tak jak wcześniej mówiłem wolałbym przymierzyć zanim kupię a w przypadku tych sprowadzanych rękawic nie ma takiej możliwości.
Te T3 które testowałeś to była wersja premium czy zwykła? Bo premium jest już ze skóry naturalnej w pełni. W sumie te groundgame też wyglądają ciekawie i cena jakby nie patrzeć kilka razy niższa.

@AllOver te Leone greatest ciekawe chociaż w tych konkretnych nie widzę żadnej innowacji, czym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: te innowacje w rękawicach to najczęściej pic na wodę i nic nie wnoszą. Tu masz wysokiej jakości skórę, fajne wypełnienie z naturalnego lateksu i ręczną włoską robotę.
  • Odpowiedz
  • 0
@AllOver
wybór finalnie padł na te Hayabusy :) ale mam mały dylemat który byc może będziecie w stanie pomóc mi rozwiązać- ogólnie mam wrażenie jakby te rękawice były mniejsze od moich poprzednich - jak położę je obok siebie to są trochę krótsze a po włożeniu ręki do środka mam wrażenie jakby mimo faktu, że mam palce już na końcu to kostki były jakby zbyt hmmm daleko? Jakbym miał za długą dłoń po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: tutaj nic nie poradzisz. Problem leży w tym, że mają za krótką część ten gdzie palce wchodzą, więc już uchwytu nie poprawi dalsze używanie. Jaką wagę rękawic wziąłeś? Może potrzebujesz wziąć większe?
  • Odpowiedz
  • 0
@AllOver mam 16oz także już dość sporawe. No tak ale jak się rozbiją w środku to może pięść wejdzie trochę głębiej i wtedy powinno być ok. Generalnie dłoń mam dość spora bo od nasady do czubka największego palca 20cm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: no to już za bardzo nie ma gdzie iść dalej. Hayabusy są dość małe. Zależy jak bardzo jest Ci niekomfortowo. Raczej w tą stronę rękawice się nie rozbiją.
  • Odpowiedz