Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 254
Oh, rok patchowania gry i w końcu cp jest zdatny do gry?
Teraz fanboje się wspólnie masturbują w kółeczku wzajemnej adoracji że gra zawsze była spoczko.
Tia..
Chyba wszyscy oni zapomnieli co obiecywał cdp, co dostarczył po przesuwach w 2020 i co miał jeszcze dostarczyć w 2021.

Wielkie korpo na nich plują a oni się jeszcze cieszą xD

#cyberpunk2077 #pcmasterrace #gry
#bekazreddita
guest - Oh, rok patchowania gry i w końcu cp jest zdatny do gry?
Teraz fanboje się ws...

źródło: comment_1637994986D33xCEPaCifqtujvD8HWuK.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 135
@guest: eh, ile można ludziom mówić to samo. Grałem w CP2077 od premiery, mam komputer z przed 4 lat, bez żadnych RTX. Grało mi się naprawdę dobrze, widać, że w grze dużo wycięto ale nie przeszkadza to w rozgrywce. Za te 90 zł warto dać szansę.
  • Odpowiedz
@guest: akurat /r/lowsodiumcyberpunk to jedno wielkie nieporozumienie xD To są wręcz fanbojowi gamingowy komuniści z kultem jednostki.

Gra jest dobra, nie ma błędów, wszystko planowane, powtarzam wszystko jest dobrze, krytyka gry i CDP nie istnieje bo nie wolno, jest w pyte, CDP dobry, wszystko jest super. Wszyscy inni się mylą, gra to GOTY, hejterzy się nie znają, a Community Managerzy odwalają dobrą robotę.

Swego czasu zacząłem zadawać niewygodne pytania na ich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@guest: ja nie oglądałem żadnych materiałów przed grą więc nawet nie wiem co straciłem. Gra mi się wybitnie podobała ale przyznaję, że ten cyber w cyberpunku troszkę zabrakło. Modyfikacje ciała to tylko statystyki i tabelki, zero wpływu na wygląd bohatera. Czemu nie mogę sobie zrobić ręki jak Johnny albo nie wiem jakieś śmieszne fikumiku.
Fajna mechanika braindanców, jest praktycznie zminimalizowana. Brakuje customowego podejścia do gry.
Ogólnie żaden bug nie przeszkodził mi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@guest: najbardziej zmarnowany potencjał. Cp mógł być naprawdę świetny, koncepcja jest zajebista, szkoda tylko że połowa gry nie istnieje (włącznie z podstawowymi elementami RPG) a druga, istniejąca, połowa jest techniczną porażką.
  • Odpowiedz
Chyba wszyscy oni zapomnieli co obiecywał cdp, co dostarczył po przesuwach w 2020 i co miał jeszcze dostarczyć w 2021.


@guest: generalnie jak ktoś nie siedział w hype train, to bardzo fajna gra. Wiadomo ma sporo wad, ale to solidne 8/10 z ciekawą historią i bardzo przyjemną rozgrywką.
  • Odpowiedz
@a231: no wlaśnie, za 90zł. Ale za pełną cenę to dramat. Kupiłem na miesiąc po premierze, odpaliłem na 5h i wyłączyłem, produkcja dla mnie była absolutnie niegrywalna. Klimat niszczony bugami, bugi uniemożliwiające dalsze granie, glitche graficzne. Nie pamiętam kiedy ostatnio grałem w tak niekompletny produkt...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@a231: grałem od premiery, nowy komp z RTX i gra jest po prostu średnia. Nie żałuję jakoś specjalnie tej kasy, którą wydałem (a było to znacznie więcej niż 90 zł), grę przeszedłem i pewnie nigdy do niej nie wrócę.
  • Odpowiedz
Chyba wszyscy oni zapomnieli co obiecywał cdp, co dostarczył po przesuwach w 2020 i co miał jeszcze dostarczyć w 2021.

Wielkie korpo na nich plują a oni się jeszcze cieszą xD


@guest: no ale przyznaj, że jak na grę w cenie indyka, to nie jest źle.

Po prostu CDP nauczył wielu ludzi czekać na premierę i obejrzeć recenzje, a później czekać właśnie na takie promocje, zwłaszcza że USA może kupić CP2077
  • Odpowiedz