Wpis z mikrobloga

Opuszczone sanatorium w Gdyni Orłowie "Kiedyś i dziś"
Ostatnio zacząłem robić sobie takie porównania. Nie ze wszystkich obiektów w necie można znaleźć zdjęcia z ich czasów świetności, ale tutaj akurat się udało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój blog / Fanpage / Instagram

#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #mojezdjecie #opuszczonemiejsca #historia #trojmiasto
nightmeen - Opuszczone sanatorium w Gdyni Orłowie "Kiedyś i dziś"
Ostatnio zacząłem ...

źródło: comment_1637917932dbxTgs70KziYypZLmQP3ai.jpg

Pobierz
  • 71
Już kiedyś wrzucałem posta na ten temat, ale może zainteresuje nowo przybylych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odwiedzając opuszczone miejsca, bardzo lubię w różnych budynkach trafiać na pozostałe tam pianina lub fortepiany. Dla mnie zawsze będą bardzo fotogeniczne. Jedne są w lepszym stanie, inne w nieco gorszym. Najlepsze są takie, z których można wydobyć jeszcze jakieś dźwięki. Mój różowy pasek uwielbia na takich instrumentach grać i czasem jak trafimy
nightmeen - Już kiedyś wrzucałem posta na ten temat, ale może zainteresuje nowo przyb...
@nightmeen: byłem tam krótko przed zamknięciem. Mojej przyjaciółki babcia dzierżawiła to i zarządzała. Niestety dzierżawa się kończyła, właściciel zażądał dużo wyższej kwoty i zrezygnowała. Szkoda, że się marnuje, fajny obiekt na super lux hotel.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realizta: miałem okazję kilka razy sobie pozwiedzać kozubnik jak już był w ruinie.
Jako dziecko tam też byłem jak jeszcze działało ale niewiele pamiętam.
Do dziś znajomi wspominają na jaką zajebistą miejscówkę ich zabrałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nightmeen: Nie chcę tworzyć nowego tematu, podobnę się pod Twój popularny. Czy posiadasz może wiedzę (albo ktoś inny), dlaczego takie opuszczone (jak rozumiem z powodu bankructwa) duże budynki nie są sprzedawane po atrakcyjnych cenach, a nowi właściciele ich nie zagospodarowują po swojemu? Przecież to się ekonomii nie trzyma...