Wpis z mikrobloga

Black Friday - Pierwsze promocja u mnie od 5 lat na prowadzenie

Cześć ! Pierwszy raz od kiedy prowadzę ludzi robię promocję, z racji kontuzji nie wystąpię w zawodach trójbojowych także mam więcej czasu.

Teraz za startowe 6 tygodni prowadzenia zapłacisz 350 PLN zamiast 450 PLN. Dalej opłata jest taka sama czyli 250 PLN/msc. Jak wygląda u mnie prowadzenie?

- Otrzymujesz plan treningowy na 3-6 tygodni, w zależności od wybranej dla Ciebie metody treningowej. Nie posiadam gotowców. Co wspomniany powyżej okres otrzymujesz kompletnie nowe zestawy ćwiczeń pod Twoje słabe punkty oraz cele; gdzie wszystko jest zaprogramowane w parciu o mikro, mezo i makrocykle.
- Dieta typu "flex" czyli IIFYM wraz z zaleceniami. Po latach doświadczeń jest to zmiana ze sztywnego menu, jednak nie zostawiam nikogo samego edukuję. Sugeruję potrawy, komentuje jadłospis, doradzam zmiany i UCZĘ tak aby klient nawet po zakończonej współpracy posiadał świadomość pozwalającą żywić się zdrowo
- Co tygodniowe raporty e-mail, na podstawie, których analizuję dalsze zmiany. Klient do raportów podsyła nagrania własnych ćwiczeń, w których komentuje technikę i udzielam porad
- Stały kontakt ze mną niemalże 24/h przez komunikator telegram - zawsze można o wszystkim pogadać, spytać się przed raportem. Nie jestem osobą, która rzuca komuś plan/dietę i ma go w dupie
- Analiza badań oraz zalecenia zdrowotne. Po szerokim wywiadzie doradzam jakie rzeczy zbadać, na co zwrócić uwagę; po zrobionych badaniach oferuje ich analizę, jeśli jest potrzeba dalej przekierowuję klienta do odpowiednich specjalistów lekarskich
- Suplementacja
- Możliwość darmowego spotkania na żywo i treningu w studio treningowym w Toruniu - zawsze można z odpowiednim uprzedzeniem wpaść czy to na test maksów czy na korekcję techniki. W studio będziemy sami więc warunki VIP i brak spojrzeń tłumów ludzi
- Przygotowanie do zawodów kulturystycznych, trójbojowych, sesji zdjęciowych oraz celów rekreacyjnych pod kątem dopingu
- Ogarnięcie zdrowia i skutków ubocznych po stosowaniu dopingu
- Jeśli potrzebujesz czegoś innego w czasie trwania współpracy - jestem do usług, wystarczy dogadać się przed jej podjęciem

Większość osób mnie tu doskonale kojarzy, bo udzielam się od 7 lat i mam napisane na tagach związanych z treningiem, dietą, zdrowiem ponad 35 000 postów. A ten kto nie kojarzy to w wielkim skrócie:

Zaczynałem w poziomu gówna 120 kg / 28 cm w łapie i kilkoma chorobami. Dzięki doświadczeniu ze studiów i wcześniejszym pasjom start był o wiele łatwiejszy dzięki posiadanej wiedzy. Przez wiele lat udało mi się dojść do dobrych wyników siłowych (735+ gym lift total z m.in 300 kg w przysiadzie (niestety póki co nie potwierdzone w zawodach)) oraz zbudować fajne plażowe sylwetki podczas redukcji. Na początku zaczynałem pomagać non profit znajomym i za darmo prowadziłem osoby z wykopu, ponieważ miałem własną firmę zajmującą się czymś innym i źródło dochodu, a pomagałem z pasji. Około 5 lat temu rozpocząłem zajmować się tym komercyjnie, co oprócz teorii (studia technologii żywienia, oraz 100+ kursów) jest potwierdzone praktyką.

Z ciekawostek stworzyłem też jeden z najpopularniejszych darmowych FBW w Polsce, którym trenuje wiele osób zainspirowany Greyskullem LP (ponad 100 000 odtworzeń pliku PDF, obecnie jest on nieaktywny, bo inni trenerzy sprzedawali ten darmowy plan za $$$)

Moje sociale

IG - https://www.instagram.com/fullborsukworkout/
YT - chwilowo nieaktywny :) ale niedługo wznowienie - https://www.youtube.com/c/FullBorsukWorkout/videos

Jeśli chcesz nawiazać współpracę podbij dowolną drogą

Wykop - pisz do mnie przez profil
IG - https://www.instagram.com/fullborsukworkout/
E-mail - fullborsukworkout@gmail.com
Telegram - @FullBorsukWorkout

Promocja trwa do końca niedzieli
Po nowym roku prawdopodobnie podwyżki stawek

A jeśli jakieś inne pytanka to zapraszam je zadać pod tym postem :)

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #zdrowie #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem #zagrubo2021
Kasahara - Black Friday - Pierwsze promocja u mnie od 5 lat na prowadzenie

Cześć !...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach