Wpis z mikrobloga

@zioom Nie wiem, ale jak chodziłem do liceum to koleżanki polecały sobie wzajemnie poradnik/książkę pod tytułem "dlaczego faceci wolą zołzy". Jakoś tak, nie pamiętam dokładnie. Czas brutalnie zweryfikował, że wtedy to one zbyt bystre nie byly, a swoje zachowania opierały na tej #!$%@? książce, przez co nie dało się z nimi gadać. Aktualnie... Same 30 letnie singielki w małej miejscowości. Wszyscy je znają, nikt nie potrzebuje. Dwie mają po dziecku, samiec woli
@niebieskatrytytka: #pdk

Kiedy mówię, zawsze patrzę prosto w oczy. Nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. On jeszcze nie zdaje sobie sprawy, że wkrótce będzie miał pełne portki. A wiesz dlaczego? Dlatego, że jego słaba psychika już wysłała mu maila do nadciągającej kupy, że spotkanie jest w spodniach..
Kejran - @niebieskatrytytka: #pdk
Kiedy mówię, zawsze patrzę prosto w oczy. Nigdy nie...

źródło: comment_1637834101quljCrp36pArmYcYJCqsOu.jpg

Pobierz
@pisorgpl: Co one mają z tymi idiotycznymi opisami? Zamiast jakoś się "zareklamować", to na dzień dobry dostajesz informację, że zamiast związku, powinna poszukać jakiegoś specjalisty od głowy.
To tak jakby sprzedawca w komisie samochodowym powiedział potencjalnemu klientowi "Dużo pali, często się psuje, serwis kosztuje majątek i w sumie to rdza już go od spodu bierze, ale jak się człowiek uprze, to można sobie od czasu do czasu pojeździć!" ¯\_(ツ)_/¯