Wpis z mikrobloga

@lady_katarina: Odnoszę wrażenie, że 95% kobiet szuka na tych serwisach tylko seksu (pomijając te, które szukają ojca dla swojego dziecka/dzieci). Szczycenie się negatywnymi cechami może wynikać m.in. z rozpieszczenia - każda ma tam powodzenie, nawet z cechami jw., z czego później wynika to, że muszą tych "spermiarzy" odsiewać - dochodzi frustracja, że dużo "nieatrakcyjnych" (poniżej ich oczekiwań) osób do nich pisze. W końcu tylko tych najbardziej zmotywowanych to nie zniechęci -
  • Odpowiedz
@dobrzerobiom: Bo kobietynajbardziej lecą na narcyzów i psychopatów. Zazdroszczą im zaradności. Więc zamiast coś dobrego robić na świecie to przyjeły strategię totalnego upadlania się i wymagań od świata. Jak zostaniesz #!$%@? to więcej będziesz miał lasek ale same zera intelektualne bez własnego zdania.
  • Odpowiedz
@pisorgpl: Twoja odpowiedź powinna być pokazywana wszystkim #przegryw oraz amatorom podrywu.

Na tym to wszystko polega.
Nie marudźcie jak mierzycie w suki, a zaczynacie od "hej, co tam" i przepraszacie, że w ogóle napisaliście. Tak samo, niewyrafinowane żarty nie do końca najlepiej podziałają przy lasce, która jest poważna lub ma kija w dupie.

Z odpowiednią laską, odpowiednio rozmawiasz. To co przy "suce" zadziała, to niekoniecznie zadziała przy "szarej myszce" i na
  • Odpowiedz
@DexterFromLab: Nie wiem jak ona, ale ja pracuję od 11 do 18, więc wymieniliśmy jeszcze po zdaniu i życzyliśmy sobie miłego dnia. Raczej nie będę tego ciągnął, bo nie zależy mi na samym seksie, a w parach czekają dużo lepsze kandydatki.
  • Odpowiedz
Nie ogarniam tego trendu w traktowaniu posiadania "trudnego charakteru" czy bycia wrednym jako czegoś czym ktoś się chwali. Pewnie skoro nie ma się zalet to trzeba swoje wady traktować jako plusy.


@zioom: Niektórzy ludzie zrobili sobie styl życia z braku wszelkich zahamowań. Kiedy normalny i myślący człowiek cedzi, co mówi, by dobrać odpowiednie słowa do sytuacji, osoby, co wymaga zresztą rozwinięcia pewnych cech, taka osoba nie zastanawia się, tylko wali jak
  • Odpowiedz
ostatecznie to najniższa forma dowcipu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@banjo: Jaka jest (oczywiście obiektywnie) najwyższa forma dowcipu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Urajah: Wręcz przeciwnie - przystosowanie do życia społecznego to podstawowa umiejętność zapewniająca przetrwanie gatunku, która ewolucyjnie istnieje prawdopodobnie jeszcze przynajmniej od wspólnego przodka człowieka i homara.
Rozkład różnych zjawisk, w tym cech, umiejętności itd. nie jest piramidalny, tylko normalny (jak sama nazwa mówi), rozkład ten ma postać krzywej dzwonowej - najwięcej jest średnich, trochę mniej jest cech lekko poniżej i powyżej średniej, marginalne są natomiast zjawiska skrajne - a więc np.
f423r - @Urajah: Wręcz przeciwnie - przystosowanie do życia społecznego to podstawowa...

źródło: comment_16378452240zSKZrHr3NrKxVMbAEH7MK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
takie opisy to ja na epulsie czytałem 16 lat temu u zbuntowanych gimnazjalistek. Miło, że pewne rzeczy w ludziach bez godności się nie zmieniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@StrongSilentType: 30-16=14 to pewnie ta sama gimnazjalistka, latek ubyło a rozumku nie przybyło żeby zmienić opis
  • Odpowiedz