Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po co laski gadają, że nie ma normalnych facetów? Jestem w takim wieku, że 3/4 znajomych jest po ślubie i jakoś nie widzę żeby reszta zabijała się o mnie.. Nie palę i nie piję na co dzień. Mam zainteresowania i hobby, którym poświęcam wolny czas. Bardzo lubię sport i chętnie ćwiczę. Higienia, cera, ubrania, fryzjer. Stabilna praca. Według tego co słyszę i czytam to przecież powinna ustawiać się kolejka do mnie. Stereotypowy facet według przeciętnej laski to z brzuchem, ogląda tv i pije piwa, niczym się nie interesuje, nie dba o nią albo zdradza, nie myje się, zależy mu tylko na jednym, itd itd. Probówałem na tych wszystkich tinderach i nic. Czasem wymienie kilka słów albo podtrzymam gadkę gdy jest sytuacja na żywo i nic.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #blackpill #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619e3a871e9981000a58281f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Po co laski gadają, że nie ma norma...

źródło: comment_1637761617FWoYKEglpSVMAG6HpoVetk.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu kobiety takie głupoty gadają bo czekają na top faceta jeżeli nie poznały w dzieciństwie/młodości swojego partnera życiowego to później tylko zegar biologiczny hamuje ich hipergamie. Chociaż często jest tak,że wolą nie mieć nikogo niż być z samcem beta wyjątkiem jest gdy mają już z kimś dzieciaka i dla niego szukają okca
  • Odpowiedz
Po co laski gadają, że nie ma normalnych facetów?


@AnonimoweMirkoWyznania: dlaczego rolnicy narzekają na pogodę? Dlaczego Polacy narzekają na Polskę? Dlaczego kierowcy narzekają na drogi? Dlaczego pracownicy narzekają na pracę? Dlaczego studenci narzekają na uczelnie? Dlaczego małżonkowie narzekają na siebie?
Każdy narzeka, po prostu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie daj się zwieść, że "dzisiejsze kobiety to..." itd. Nie ma czegoś takiego jak ogół "kobiety". Jak wszystko: laski są bardzo różne i jedne zachowują się tak, inne inaczej. Jedne pociąga to a inne co innego. To, że trafisz na siedem w których guście nie do końca jesteś, nie znaczy, że dla ósmej nie będziesz jackpotem.

Nie każdy jest "uniwersalny" tj. pasujący (prawie) każdemu. Niektórzy muszą się nachodzić, ale
  • Odpowiedz
Jestem niećwiczącym, łysiejącym kolesiem który dopiero co, jeszcze po trzydziestce


@Oksymoron69321: OMG, co za plot twist :D Zanim doszłam do tego zdania, to myślałam, że to pisze jakaś dziewczyna, bo przecież trend na wykopie to właśnie traktowanie kobiet jako jednolitej masy i obwiniania ich o całe zło. Jestem przyjemnie rozczarowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że może po części dlatego tak Ci dobrze idzie z wyhaczaniem
  • Odpowiedz