Wpis z mikrobloga

Ja bym nie pozwolił kobiecie, a tym bardziej żonie ściąć włosów. Skoro oszpeciła się i wygląda teraz inaczej niż w momencie wchodzenia w związek i nie mogę na nią patrzeć, dlaczego mam się na to godzić? Niech sobie wygląda jak chce, ale niech szuka innego faceta. Tak samo jakby facet nie wiem, zrobił sobie tatuaże na twarzy. Szanujmy się.
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crazykokos: xDDDD pokaż mi badanie, w którym wnioskiem jest to, że kobiety ścianają włosy po porodzie, bo chcą być odkrywcze xD
Babą jest różowa, która komentuje je złośliwie wybory innych kobiet jako 'niesamowicie odkrywcze', nazywając je przy tym 'babami'. To nie jest skuteczny sposób na podnoszenie sobie ego. Za chwilę znów będziesz musiała się karmić czymś innym.

Tak jak @moll napisała: w większości to za sprawą hormonów. Może też
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: XD nic nie zrozumiałaś. Nie ścinają włosów bo są odkrywcze, ścinają włosy bo uważają się za dojrzałe. Stad rozróżnienie dziewczyna baba xD uważają, ze tylko one na ten pomysl wpadły a wpada prawie każda, stad określenie „odkrywcze”
Nie jestem złośliwa, a jeśli tak to odebrałas to zapoznaj się z tym zdaniem poniżej, dziewczynko z problemami xDDD
crazykokos - @factoryoffaith_: XD nic nie zrozumiałaś. Nie ścinają włosów bo są odkry...

źródło: comment_1637758945Ha7P47ZwuZAiMchcg4m1jK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: ja mam średniej długości, a jak zaczęły mi wylatywać po porodzie, to w trakcie mycia włosów dwukrotnie czyściłam odpływ z kłaków, bo nie byłabym w stanie inaczej zmyć szamponu z głowy.

Najgorsze jest to, że samo ścięcie nie wystarczy, a mało który lekarz przed porodem mówi, że jak zaczną wypadać włosy po porodzie, to trzeba reagować natychmiast suplementacją witamin, bo inaczej one zostają takie przerzedzone
  • Odpowiedz
@factoryoffaith_: I jeśli nie studiowałam psychologii, nie interesujesz się tym tematem, NIE ZNASZ tego tematu to się nie wypowiadaj :)
Ludzie bardzo się denerwują, jak ktoś napisze coś o czym nie maja pojęcia, irytują się ze względu na swoje braki. Masz ze sobą ewidentnie problem. Mnie tam nie rusza co ktoś sobie myśli, mówię co ja wiem i mysle i nie p-----------m się, ze ktoś napisał coś o czym Ja
  • Odpowiedz
@moll: Dawno byłam na uczelni, pare lat temu. Mam wiedzę w głowie i się nią dziele, znam mnóstwo badan ale nie mam ochoty szukać ich w tym momencie, zeby coś udowodnić jakiemuś wykopkowi xD

Sieje ziarno a ty rób research. Potwierdzi się to co mówiłam. To Ty nie wierzysz i szukasz potwierdzenie. Nie ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll: dodałabym jeszcze, że codzienne ciąganie za włosy przez kilkumiesięczniaka też potrafi doprowadzić do decyzji o ścięciu włosów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@crazykokos: zrozumiałam, zrozumiałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście, to kobiety uważają się po porodzie za dojrzałe, więc ścinają włosy ma więcej sensu niż zmiany hormonalne -> wypadanie włosów, chęć pozbycia się problemu (więcej pracy z długimi włosami), chęć zmiany w trudnym okresie (po porodzie wraca się do formy sprzed ciąży) itp.
Oczywiście, że jesteś złośliwa. Ja po prostu odpowiadam twoim tonem, bo tylko to do ciebie
  • Odpowiedz
@moll: Powiem ci tez, ze dawno udowodniono ze grupa krwi zero nie jest uniwersalna, a w książkach nadal o tym uczą. I co, nie dostaniesz badan, szukać się nie chce to z góry zakładasz nieprawdę xD
Oj miałki móżdżek xD
  • Odpowiedz
@crazykokos: miałki móżdżek, bo powiedziałeś "są badania" a ja mówię - sprawdzam!

Skończ z wycieczkami osobistymi, bo to żałosne. Badania poproszę.
  • Odpowiedz