Wpis z mikrobloga

Ja bym nie pozwolił kobiecie, a tym bardziej żonie ściąć włosów. Skoro oszpeciła się i wygląda teraz inaczej niż w momencie wchodzenia w związek i nie mogę na nią patrzeć, dlaczego mam się na to godzić? Niech sobie wygląda jak chce, ale niech szuka innego faceta. Tak samo jakby facet nie wiem, zrobił sobie tatuaże na twarzy. Szanujmy się.
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PyraPrzeznaczenia: Każda madka jak urodzi bombelka to wpada na niesamowicie odkrywczy pomysł, aby ściąć włosy. Przestać być dziewczyną a stać się babą.
I każda myśli, ze jest jedyna taka a robi tak większość bab.
Temat został już dobrze zbadany w psychologii.
  • Odpowiedz
@crazykokos: sporo kobiet ścina włosy po porodzie nie dlatego że ma takie nagłe widzi mi się, tylko dlatego że szalejące hormony powodują często wypadanie włosów i to garściami. Więc lepiej ściąć i zacząć suplementację przeciwko wypadaniu, niż wyławiać swoje włosy z zupy
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: zmiany w wyglądzie powinno się konsultować w związku, ale nie tylko że kobieta mężczyzny. Facet też nie powinien zapuszczać brzucha bez zgody dziewczyny. Dla niektórych osób przemiana z normalnej postury do obrzydliwej okrągłej góry sadła jest bardziej szokująca niż zmiana fryzury z włosów do łopatek na jeżyka.
Jest to poważna kwestia, a nie "no wygląd nam był potrzebny tylko żeby się poznać, a teraz powinniśmy się siebie trzymać ze
  • Odpowiedz