Wpis z mikrobloga

Ja bym nie pozwolił kobiecie, a tym bardziej żonie ściąć włosów. Skoro oszpeciła się i wygląda teraz inaczej niż w momencie wchodzenia w związek i nie mogę na nią patrzeć, dlaczego mam się na to godzić? Niech sobie wygląda jak chce, ale niech szuka innego faceta. Tak samo jakby facet nie wiem, zrobił sobie tatuaże na twarzy. Szanujmy się.
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PyraPrzeznaczenia:
40 min temu wyszłam z pracy.
Przeanalizuj częstotliwość odpisywania na komentarze.
Dojdź do odpowiednich wniosków.
Wierze, ze Ci się uda.
Dodam, ze za 15 min będę w domu i częstotliwość odpisywania znowu
  • Odpowiedz
@nocnica: tak, włosy wypadają przez zmiany hormonalne - mówiła mi o tym endokrynolog. Tak jak o tym, że one potem nie odrastają do swojej poprzedniej gęstości i że jeśli chce się temu zapobiec, to jak zaczną wypadać pofatygować się do apteki po witaminy.

Powiem Ci tyle - moja babcia po porodach miała rzadką czuprynę, moja mama też ma rzadsze, niż na zdjęciach sprzed epoki posiadania dzieci, a ja mimo odziedziczenia
  • Odpowiedz
@pijemlekocodziennie: a jaki masz wpływ na wypadanie włosów? Łysienie androgenowe u mężczyzn jak rozumiem to też "fanaberie", a nie hormony? Weźcie się faceci ogarnijcie z tymi zakolami i całą nieestetycznie łysą resztą czaszek w takim razie xD
  • Odpowiedz
@crazykokos: Ty się na coś powołujesz zarozumiały leniu to podajesz źródła - jeśli mnie ktoś pytał o badania, na które się powoływałam, to nie było dla mnie problemem poświęcić kilku minut na podanie choć jednej publikacji - często nowszej, bo stare badania ktoś pociągnął dalej. I to jest uwiarygodnienie własnych słów, a nie wyłącznie brandzlowanie się "hurr durr jakam ja mądra i oświecona"
  • Odpowiedz
@nocnica: zapomniałam dodać - suplementacja w tym wypadku wspomaga wzrost nowych włosów, żeby puste mieszki włosowe nie zarastały, bo jak tak się stanie, to potem już nie produkują nowych włosów
  • Odpowiedz
  • 1
@crazykokos Częstotliwość twojego odpisywania jest wysoka, jeśli w międzyczasie zajmujesz się czymś innym to oby to była rozrywka, a nie poważne sprawy, bo skończy się tak samo jak nieuważna jazda samochodem - potrąceniem foki. Nie wymagamy poświęcenia każdej wolnej chwili, chyba że ta teza jest tak bardzo z d--y, że faktycznie znalezienie jakiegoś potwierdzenia będzie wymagało dużo czasu, bo nikt tego nigdy nie zbadał i trzeba będzie znaleźć zagraniczny odpowiednik Zięby,
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia:
1. Napisałam Ci wyżej, ze są to BADANIA NAUKOWE. Czyli były badania na pewnej (liczbowo) grupie osób. Nie był to zachodni zięba xD

2. Napisałam Ci, ze mam to na grupie ale dokopanie się do tego nie zajmie mi DUZO CZASU, wiec tego nie będę robić.

3. Nie będę poświęcała wolnej chwili na research w internecie dla niedowiarkow. Wole popisać komentarze :) bo rozrywka jest dla mnie pisanie w necie z ludźmi a rozrywka nie jest robienie researchu
  • Odpowiedz
@crazykokos: dodajesz sobie zbyt wiele misiaczku. To bardzo dobra zabawa, biorąc pod uwagę, że w czasie udowadniania mi, że niczego mi nie wyślesz, kilkukrotnie zdążyłabyś podesłać na odczepnego pierwszy-lepszy link, więc nie projektuj na mnie własnych problemów.

A ja tak mogę jeszcze długo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@moll Jako posiadaczka długich, mogę stwierdzić, że z przyczyn sanitarno-higienicznych, to lepiej nie ścinać wypadających. Długie zawiną się przy odpływie i można je po każdym myciu usunąć. Krótkie pozornie spłyną i zatkają rurę gdzieś dalej.
  • Odpowiedz
  • 1
@crazykokos Skąd mam wiedzieć czy to badania naukowe, czy przepis na zupę skoro niczym tego nie poparłaś.
Zajęłoby ci mniej czasu niż tłumaczenie, że zajmie ci to dużo czasu.
Ja na studiach na ZUT miałam o wypadkach samochodowych z udziałem fok po kradzieży auta.
  • Odpowiedz