Wpis z mikrobloga

Mam 30 lat, rok temu przeszłam covid. Przez ten rok przytyłam 10 kg.
są dwie rzeczy które nieziemsko mnie #!$%@?.. jak w rozmowie schodzi się na temat mojej wagi i ktoś mi zaczyna wmawiać że nie widać. No jak może nie być widać dodatkowych 10kg. Akceptuję siebie, staram się jeść zdrowo, ćwiczę regularnie, wszystkie badania mam zrobione wyszły w normie, waga stoi w miejscu. Zamiast przejść do kolejnego tematu rozmowy to mi wmawiają że dobrze wyglądam i nie widać że przytyłam..

Druga rzecz, jak mogę nie chcieć mieć dzieci. Zmieni mi się na pewno..
Bo każdy musi chcieć mieć dzieci. Takie wmawianie i wciskanie teorii na siłę bo przecież jestem kobietą to muszę mieć dzieci..

#gorzkiezale
  • 38
@Eglise: nie żeby coś ale ja przytyłem 15kg i w zasadzie nie bardzo to widać jak nie założe dopasowanej koszulki także nie wiem czym się oburzasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż jak jesteś niska to +10kg widać na pewno ale niekoniecznie musisz dramatycznie wyglądać wbrew pozorom.
@Eglise:
ad 1) może faktycznie z chudzielca przeszłaś na "kobiecie kształty"?
może to tylko kurtuazja
ad 2) jak można nie chcieć dzieci, kto Cię będzie przez pół Twojego życia #!$%@?ł a przez drugą pożyczał hajs i czekał na spadek ... mam 2 córki i jestem innego zdania, ale to Twój wybór.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Eglise: Co do pierwszego - może nie być widać dodatkowych 10 kg. Ja mam mocno gdzieś jak moi znajomi wyglądają i już wiele razy się okazywało, że ktoś przytył ileśtam, a ja nie zwróciłem uwagi ;)