Wpis z mikrobloga

@Babojadek: xD Biedronka to chlew obsrany gównem i tyle.
Robiłem zakupy w biedronce chyba w każdym województwie w Polsce i jeszcze nigdy w życiu mi się nie zdarzyło, znaleźć czystej biedronki, gdzie niema palet #!$%@? po całym sklepie, które uniemożliwiają wzięcie towaru z danej półki.

To jest bardzo śmieszne zjawisko, bo siedzi np taka paleta kilka godzin pod stoiskiem z bakaliami i jak wygląda proces myślowy w głowach pracowników ?

"Ok,
@kipowrot kiedyś też bym tak powiedział, ale od mniej więc covida przynajmniej u mnie zaczyna to wyglądać na odwrót. Tzn biedronka nadal zagracona, ale zaczęli sprzątać i jest duży wybór towarów, natomiast lidl zszedł na psy. Alejki zawalone i to tak że nawet bez wózka ciężko przejść, podłoga się lepiej, brak wyboru towarów i wieczne kolejki.
@Babojadek: Lidl jest bez porównania lepszy - jakość produktów jest dużo wyższa i jakoś jeszcze mi się nie zdarzyło wejść do losowej Biedronki, która by była czystsza od losowego Lidla. Jak jeszcze mieszkałem z rodzicami, to miałem w okolicy Lidla, TESCO, Biedronkę, trochę dalej Aldi i praktycznie zawsze wybierałem Lidla. Do Biedry to tylko po tanie żarcie i chlańsko jak się idzie na jakiegoś grilla albo coś.
@Babojadek: Do Bierdonki chodzę tylko dlatego, że mam do niej 100m, gdybym do Lidla miał bliżej niż te 2km to bym tego #!$%@? nie odwiedził nigdy więcej. Przecież jak ostatnio poszedłem do Lidla to jakbym się do innego świata przeniósł. #!$%@?, w Biedrze za każdym #!$%@? razem jak korzystam z tych kas samoobsługowych to muszę jak debil czekać aż kasjerka z jednej jedynej kasy skończy kasować klienta i wtedy dopiero ruszy
@Babojadek: Selgros #!$%@?, wolę jechać z Zakrzowa do Długołęki i na spokojnie zrobić sobie zakupy w dużym sklepie bez tłoku i w względnej ciszy, aniżeli użerać się z drącymi ryjami i biegającymi wszędzie bombelkami (lidl), lub #!$%@?ć się na palety w przejściach i tłumy robotników zajeżdżających Crafterami po 8 w środku (biedronka). Jak do samych robotników nic nie mam bo zachowują się bardzo dobrze, w przeciwieństwie do rodzinek z bękartami, tak