Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1114
#medicover #medycyna #lekarz
Cześć. Pierwszy raz w życiu jestem obrzydzony sytuacją jaka mnie spotkała. W moim kierunku, z ust lekarza medycyny pracy w placówce medicover przy ulicy Cybernetyki 19 w Warszawie padły słowa "boje się pana" oraz "takich jak pan nie powinniśmy przyjmować". Chodzi oczywiście o szczepienie przeciwko Covid-19.
Nigdy nie wyszedłem z placówki medycznej tak zniesmaczony, zażalenie złożyłem zarówno w recepcji jak i droga elektroniczną. Mam również zamiar złożyć je pocztowo jak tylko wrócę do domu.
Zdaje sobie sprawę, że prawdopodobnie sytuacja zostanie po prostu olana, ale chciałbym zrobić coś więcej w tej sprawie, czy w ogóle mogę coś zrobić? Pani Kąkol profilu na znanym lekarzu nie ma.
  • 429
@programista15cm: Po 1 zakrzepica. Po 2 istnieje taki lek jak amantadyna i ona nie jest oficjalnym lekiem na covid bo przecież trzeba sprzedać szczepioneczki. Inne szczepionki nie wywołują takich powikłań jak ta. Ponieważ nie była dobrze przetestowana i za szybko wypuszczona. Czy przy szczepieniu na inne choroby były takie skutki uboczne że zaszczepiony leży cały dzień w łóżku z gorączką i czuje się jak gówno? Kłamanie że wystarczy 1 albo 2
@KurzeJajo: znany lekarz jest slaby do pobierania opinii o lekarzu ;) tam bym nie wiezyl w te komentarze i opinie bo nie raz sie spotkalem z lekarzem idealnym wg znanylekarz a realnie to jakis psyhol bo na dzien dobry robi wysryw polityczny bo biore leki x a nie y, a jak zmieniam to nie pomaga to ide znow to "a kto to panu przepisał, to nie jest na to!" I znow
@programista15cm: no ale czego się boi ? Przecież jest zaszczepiona... a szczepionka chroni przed ... a nie czekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli tak ma wyglądać obsługa w płatnym medicoverze to niech oddają kasę i tyle, co do "wiary" w medynce to nawet nie chce mi się komentować, bo dlaczego badania nad szczepionką są nie jawne do 2077, a ostatnio sporo info o tym, że sporo testów
@programista15cm:

lekarz ma rację, po co chodzisz do lekarza, skoro wybiórczo wierzysz w medycyne? Może np on jako lekarz też by wybiórczo wierzyl i nie myje rak po sraniu i przed operacją? Tylko on odpowiada prawnie, a Ty tylko jesteś wrzodem na jego dupie bo dokladasz pracy


tak samo jak duża część społeczeństwa w tym bardzo często lekarze palą fajki, walą wódę i lecą z farmakologicznym wspomaganiem podczas egzaminów na specjalizację,
Pobierz
źródło: comment_1637738168fUsDGVsmtfPZtAnUgzEwNN.jpg
I nie, nie wierzę wybiórczo w medycynę. Przed szczepieniem powstrzymuje mnie obecnie tylko postawa ludzi zarówno z jednej, jak i z drugiej strony.


@KurzeJajo: no w tym tygodniu już nic głupszego raczej nie przeczytam xD
@sezzart: każdej bo jakieś fikołki kręcisz. Artykuł głosi że było 34% mniej hospitalizacji rok wcześniej co znaczy że szpitale mogły przyjąć o 34% więcej ludzi co przeczy mitowi o zapchanych szpitalach.
@programista15cm: ale jednak przyczepiasz się do człowieka, który sam sobie wybrał czy chce dbać o swoje zdrowie czy nie, że nie wierzy w medycynę (°°
czyli potwierdzasz, że to co sobie człowiek sam wybierze to jego sprawa jak żyje i co w siebie wrzuca, wlewa bądź wstrzykuje? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@loginowsky: wolność jednostki skończy się tam gdzie zaczna się wolność innych. Szczepionka nie zmniejsza transmisji o 90% jak obiecywał pfizer tylko o 37% w skali społeczeństwa wystarczająco dużo żeby to było opłacalne względem skutków ubocznych
@programista15cm:

Szczepionka nie zmniejsza transmisji o 90% jak obiecywał pfizer tylko o 37% w skali społeczeństwa

zacznijmy od tego, że na te wszystkie statystyki należy patrzeć "z przymrużeniem oka" dopóki nie przejdą fazy eksperymentu medycznego i nie będzie oficjalnych publicznych danych z całego okresu badań. Co chwilę im się zmieniają te dane i co chwilę na mniejszą skuteczność, a badania wciąż trwają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wolność
@KurzeJajo: Nie wierze w to które odpowiedzi maja najwiecej plusów ! W głowie się nie mieści ze inteligentni ludzie leza jak debilne bydło za ta szczepionka . Wasza ignorancja będzie wasza klęska ..