Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1114
#medicover #medycyna #lekarz
Cześć. Pierwszy raz w życiu jestem obrzydzony sytuacją jaka mnie spotkała. W moim kierunku, z ust lekarza medycyny pracy w placówce medicover przy ulicy Cybernetyki 19 w Warszawie padły słowa "boje się pana" oraz "takich jak pan nie powinniśmy przyjmować". Chodzi oczywiście o szczepienie przeciwko Covid-19.
Nigdy nie wyszedłem z placówki medycznej tak zniesmaczony, zażalenie złożyłem zarówno w recepcji jak i droga elektroniczną. Mam również zamiar złożyć je pocztowo jak tylko wrócę do domu.
Zdaje sobie sprawę, że prawdopodobnie sytuacja zostanie po prostu olana, ale chciałbym zrobić coś więcej w tej sprawie, czy w ogóle mogę coś zrobić? Pani Kąkol profilu na znanym lekarzu nie ma.
  • 429
@loginowsky: Analogia do dupy. Religa wiedział, że papierosy są szkodliwe, a mimo to je palił. Gdyby szury mówiły, że szczepionki działają, ale ich nie biorą, bo (w sumie to nie ma powodu, uzaelżnienie daje ci jakąś przyjemność, niebranie szczepionki nic) to spoko, ale sytuacja nie tak wygląda. Tak więc nie rób z Religi szura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OktawianAugust: Serio ciężko przeczytać więcej niż jeden komentarz? (_ )

niebranie szczepionki nic


Brak ryzyka skutków ubocznych, a w zamian ryzyko śmierci i nic Ci do tego kto co sobie wybierze.

Tak więc nie rób z Religi szura


To Twoja definicja szura czyli wszystkich, którzy myślą inaczej niż Ty powoduje, że sam nazwałeś Religę szurem
()
Brak ryzyka skutków ubocznych, a w zamian ryzyko śmierci i nic Ci do tego kto co sobie wybierze.


@loginowsky: XDDD na tej zasadzie to szlugi są zdrowe, bo zmniejszają ryzyko otyłości.

To Twoja definicja szura czyli wszystkich, którzy myślą inaczej niż Ty powoduje, że sam nazwałeś Religę szurem


@loginowsky: Szur to osoba, która przeczy nauce na podstawie własnych przemyśleń z dupy. Czyli np. ty, Religa taką osobą nie był, a
@OktawianAugust: Weź gadaj z takim trollem, ani to analogi, ani logiki, ani kultury ()
Jeszcze wyzywa od szurów pomimo, że nic nie napisałem odnośnie tego czy brać szczepionkę czy nie (_ )
Wskaż gdzie zaprzeczyłem nauce.
Jak już się bawimy w ad personam to próbujesz coś o analogi się czepiać, a sam logiki w excelu nie ogarniasz i mówisz o nauce, gdy
@YodaMonster: na zywo moze chcialoby mi sie ciebie sprostowac. ale jak nie umiesz przeczytac jednej wypowiedzi ze zrozumieniem to jest to bez sensu.skoncz szkole inna niz podstawowka i mozemy pogadac.