Wpis z mikrobloga

  • 0
@Krejziismylife Każdy jest równy wobec prawa i ma równe szanse, dlatego nikomu nie zostaje odebrana możliwość zrobienia prawa jazdy. Drugą sprawa że nie posiadając prawa jazdy nikt nie próbuje ci ograniczyć podstawowych praw obywatelskich. Jeżeli serio nie widzisz w tym różnicy to sorry, ale ja bardziej nie pomogę.
  • Odpowiedz
@K021: skoro każdy jest równy wobec prawa to dlaczego chcesz dzielenia społeczeństwa i znakowanai jak krów przez nadawanie częsci kawałka plasitku, a reszcie nie? Ty faszysto
  • Odpowiedz
  • 0
@Krejziismylife Bo człowiek jako istota myśląca może sama podjąć decyzję czy takiego kawałka plastiku potrzebuje czy nie. Niezależnie od tego czy go posiadasz czy nie, możesz korzystać z pełni swoich praw. Ja również chciałbym podjąć świadomy osąd dotyczący szczepienia i nie być za to szykanowany, niezależnie od tego jaką decyzję podejmę.
  • Odpowiedz
  • 0
@K021: MEEE MEEEE dlaczego dzielisz ludzi faszysto?


@Krejziismylife Podejrzewałem od samego początku że jesteś dzbanem, bo nawet nie potrafisz używać sensownych argumentów, ale przejrzałeś mnie.. jestem faszystą, dziele ludzi ma 2 rodzaje - debili i normalnych. Stoisz bardzo wysoko w tej pierwszej kategorii.
  • Odpowiedz
@hiperchimera: to nie jest ani trochę odpowiedź na moje pytanie, a także celem szczepień jest zmniejszenie liczby śmierci i hospitalizacji, a następnie zmniejszenie liczby zakażeń, i wszystkie te trzy cele są realizowane.
  • Odpowiedz