Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zlpnc: logika jest zgoła inna, #swiadkowiekorony uważają że jak dostaniesz covid mając chore serce to umierasz na covid. Serce w rozsypce to tylko dodatek. :-)

Natomiast jak po preparacie dostajesz palpitacji czy zgonu z powodu choroby serca to okazuje się że zmarłeś na serce, bo miałeś je w rozsypce, a preparat to zwykła koincydentacja.

Ja dalej uważam, że nikomu nie bronię się tym szczepić, tak samo jak może
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: covidianie jak zwykle orealnieni, gdyby dopuścić pijanych za kieronicę to liczba wypadków sparaliżowała by ruch, badania jednoznacznie udowadniają zależność czasu reakcji i zdolności motorycznych do ilości spożytego alkoholu. A teraz poproszę badania pokazujące ile osób uratowały paszporty covidowe xD
  • Odpowiedz
@dzana: typie, ty potrafisz czytać? To ty miałeś podesłać. A i jak zwykle dowód anegdotyczny. Żeby ściągnąć rozmowę do poziomu "a mi się wydaje". Czekam na 3 badania szurku
  • Odpowiedz
@Krejziismylife:
Ale na co przyklady? W kilku europejskich panstwach nie wejdziesz do zadnej knajpy bez szczepienia, juz Ci podalem nazwy gdzie ja bylem, mozesz sobie wyguglowac nazwy milionow innych knajp, naprawde nie wiem o uj Ci chodzi, bo dales jakbys mial z 60 iq xD
  • Odpowiedz