Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie żenuje jak ten milenialski, tryhardowy humor pseudointelektualnych Soyboyów i Anet z HR w kontekście szczepień. Oczywiście maksymalnie kpiarski i pasywnie-agresywny w kierunku osób, które postanowiły się nie zaszczepić lub odkładają tę decyzję w czasie.

O - hihi - ja to po pfizerku mam zasięg 5G, ale jaja. Uhuhu, możesz się do mnie podłączyć, bo działam jak Wi-Fi! Gates, haha, płaska Ziemia. Mordo, nie ma ptaków w Warszawie. /s /s /s (żeby przypadkiem nikogo nie urazić!)

Wyobrażam sobie jak dokazują przy kraftowym piwku, opowiadając sobie te denne, poprawne żarty i naiwnie myślą, że wygrali w covidowej ruletce, a osoby niezaszczepione czeka niechybna zagłada. Podczas wieczoru, oczywiście, niejednokrotnie padną też słowa poparcia dla wysokich kar za brak masek i paszportów covidowych.

W sumie nie muszę sobie wyobrażać takiego spotkania, bo kilka razy w takim niestety uczestniczyłem. Nie polecam.

Oficjalnie gratuluję wszystkim szurom - nawet jak #!$%@? kocopoły, to zaczęliście #!$%@?ć mnie mniej niż cały ten covidiańsko-nawiedzony piknik.

#koronawirus #szczepienia #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazcovidian
Tywin_Lannister - Nic mnie tak nie żenuje jak ten milenialski, tryhardowy humor pseud...

źródło: comment_1637520931ZqeMkjPwq9vIrfTBkmOuG1.jpg

Pobierz
  • 29
@Tywin_Lannister: Gratuluję przyjęcia czerwonej pigułki. Teraz czeka Cię długa podróż na prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

U mnie też był podobny moment, jeszcze przed covidem, tylko akurat pracowałem na uczelni na "Zachodzie", więc poziom jadu był prawdopodobnie jeszcze większy. Wtedy chodziło o wyborców Trumpa, właśnie takim "maksymalnie kpiarski i pasywnie-agresywnym" tonem, mimo że nie byliśmy nawet w Ameryce ani nikt obecny z Ameryki nie był.
@naszprycowany: Pls. Mój romans z prawą stroną skończył się na koniec gimnazjum i trwał kilka miesięcy.

Z większością kwestii zgadzam się z lewicą/liberałami niezmiennie od bardzo dawna. W kwestii pandemii mam umiarkowane podejście. Nie neguję zagrożenia, nie neguję szczepień (szczególnie w przypadku osób starszych), ale ten cyrk stał się już chory, a polaryzacja w społeczeństwie #!$%@? bardziej niż kiedykolwiek.