Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie żenuje jak ten milenialski, tryhardowy humor pseudointelektualnych Soyboyów i Anet z HR w kontekście szczepień. Oczywiście maksymalnie kpiarski i pasywnie-agresywny w kierunku osób, które postanowiły się nie zaszczepić lub odkładają tę decyzję w czasie.

O - hihi - ja to po pfizerku mam zasięg 5G, ale jaja. Uhuhu, możesz się do mnie podłączyć, bo działam jak Wi-Fi! Gates, haha, płaska Ziemia. Mordo, nie ma ptaków w Warszawie. /s /s /s (żeby przypadkiem nikogo nie urazić!)

Wyobrażam sobie jak dokazują przy kraftowym piwku, opowiadając sobie te denne, poprawne żarty i naiwnie myślą, że wygrali w covidowej ruletce, a osoby niezaszczepione czeka niechybna zagłada. Podczas wieczoru, oczywiście, niejednokrotnie padną też słowa poparcia dla wysokich kar za brak masek i paszportów covidowych.

W sumie nie muszę sobie wyobrażać takiego spotkania, bo kilka razy w takim niestety uczestniczyłem. Nie polecam.

Oficjalnie gratuluję wszystkim szurom - nawet jak #!$%@? kocopoły, to zaczęliście #!$%@?ć mnie mniej niż cały ten covidiańsko-nawiedzony piknik.

#koronawirus #szczepienia #bekazlewactwa #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazcovidian
Tywin_Lannister - Nic mnie tak nie żenuje jak ten milenialski, tryhardowy humor pseud...

źródło: comment_1637520931ZqeMkjPwq9vIrfTBkmOuG1.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: zdecydowana większość zaszczepionych nie oparło swojej decyzji o szczepieniu na wiedzy, tylko na zaufaniu, przy braku wiedzy o samym szczepieniu (między innymi ja). Nieszczepieni nie mają tego zaufania, też podzielają brak wiedzy. Powodów tego braku zaufania jest masa, nie sposób wszystko nazwać.

Tylko że jedni mówią na drugich debile i na odwrót, gdzie tu w ogóle nie chodzi o samo szczepienie, tylko o emocje xd
  • Odpowiedz
@Tywin_Lannister: Tak jak już ktoś napisał - nie wdawać się w polemikę, nie rozmawiać, olać ciepłym moczem.

Liberalni Sojarze z zaburzonym poczuciem własnej wartości (zapewne pośrednio spowodowanym nadmiarem estrogenu) myślą, że są poinformowani bo przeczytali popularnonaukowy artykuł w Świecie Wiedzy i sprawdzili co ich ulubiony factchecker ma na ten temat do powiedzenia.

Nuda, szkoda zdrowia i Twojego czasu - szczególnie, że rozkład normalny jest bezlitosny i nawet jeżeli masz rację, to
  • Odpowiedz