Wpis z mikrobloga

Kolibry twierdzą, że Nowa Prawica ma szansę wejść do sejmu, a tu się okazuje, że Nowa Prawica nawet nie byla w stanie zebrać odpowiedniej ilości podpisów by się zarejestrować w calym kraju. :)
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RT_NR: W takim razie JKM to socjalista, bo chce marnować moje pieniądze na swoje wojsko.

A Ty dalej nie lapiesz z tą koalicją. Ona w teorii może być nawet zaraz po wyborach. Tylko to PO musi iść na ustępstwa, a raczej przede wszystkim zacząć robić to co przed laty obiecywalo że będzie robić. Czyli sytuacja nierealna. Taka odpowiedź wymigująca, bo nie chcial pochwalić żadnej możliwej koalicji, a przecież spytala się
  • Odpowiedz
@RT_NR: Nie słyszałem tej wypowiedzi Palikota, dotyczącej koalicji. Ale fakt faktem jedyna koalicja która mogłaby i ma hipotetyczne szanse zrobić coś w tym kraju to właśnie RP-PO,

PO-PIS - cóż :)

RP-PIS - większe cóż
  • Odpowiedz
Ale swoją drogą fajna dyskusja się wywiązała, fajnie że jest miejsce na wykopie na normalną merytoryczną rozmowę a nie tylko obrzucanie się błotem. Szkoda tylko że nie da się tak wszędzie.
  • Odpowiedz
@Ryu:

Pieniądze na dobre wojsko nie są zmarnowane - każde państwo, a szczególnie Polska dobre wojsko mieć musi.

Natomiast pieniądze na wojsko chce marnować Palikot. Armia na którą idzie 1 % PKB, to sobie nawet z Litwą nie poradzi.
  • Odpowiedz
@gac3k: PiS jakby mial z kimkolwiek wchodzić w koalicje to znowu by robili szopki z paktami stabilizacyjnymi itp.

A cale to gdybanie to gdybanie. I tak się skończy POPSL, ewentualnie POSLD.
  • Odpowiedz
@RT_NR: Pieniądze na publiczną slużbę zdrowia nigdy nie są zmarnowane. W cywilizowanym spoleczeństwie musi być tak żeby wszyscy czlonkowie danego spoleczeństwa mogli liczyć na to, że jeżeli chorują na coś wyleczalnego to spoleczeństwo jako ogól zapewni im to leczenie. I już powszechna slużba zdrowia nie jest lewicowa, tylko prawicowa. ;)
  • Odpowiedz
@Ryu:

Przykro mi ale nie zgodzę się tutaj. Ja uważam że każdy powinien zadbać sam o siebie, jeśli ktoś nałogowo pali, pije i w inny sposób niszczy swoje zdrowie, to dlaczego mamy odpowiadać za jego błędy ? Trzeba brać za siebie odpowiedzialność, a nie oczekiwać pomocy od innych.
  • Odpowiedz
@gac3k: PO-PIS - cóż :)

przecież programowo oni niczym się od siebie nie różnią :P no może dawkami martyrologii ;)

PiS-SLD mają taki sam program gospodarczy (czyli gospodarka centralnie planowana), a światopoglądowo różnią się tylko gejami. Daliby Napieralskiemu premiera to by rządzili znowu 3 lata. PJN mam nadzieję, że nie wejdzie, bo to tragiczny twór. Myślę, że jakby ewentualny koalicjant Palikota nie poszedł mu na ustępstwa to by po prostu
  • Odpowiedz
@DuPont: nie kwestia tego czym się różnią, tylko jak sami tą różnicę odbierają :) Messi i Ronaldo też pewnie bardzo nie różnią się umiejętnościami, ale mimo to raczej nie ma co liczyć żeby w związku z tym podczas Grand Derbi zaczęli sobie wzajemnie podawać piłkę, pomimo tego że może i byliby nie do pokonania :)
  • Odpowiedz
@Ryu: No i na tę chwilę zabrakło jednego okręgu.To by oznaczało,że z zamiast 41 okręgów kandydaci KNP startować będą tylko z 20,co jest totalną klęską. Ale

WSZYSTKO ROZBIJA SIĘ O ARBITRALNĄ DECYZJĘ OKW W RYBNIKU - LISTY Z PODPISAMI PRZYJĘLI, DALI STEMPEL I POŚWIADCZENIE, NATOMIAST DOPISALI DO NIEGO, ŻE WERYFIKACJA BĘDZIE JUTRO. TERAZ SĄ KONSULTACJE W SZTABIE Z PRAWNIKAMI CZY TO JEST PODSTAWĄ DO PRZESUNIĘCIA TERMINU REJESTRACJI NA PODSTAWIE ZAŚWIADCZENIA
  • Odpowiedz
@czlapka: @RT_NR: Czytam sobie komentarze pod wpisem o tym na fb i muszę przyznać ,że pozytywnie zaskakuje mnie duża ilość rozsądnych wyważonych wypowiedzi , no ale psuje zaraz efekt cały kilka komentarzy sugerujących ,że to spisek, trzeba iść zrobić manifestację przed sejmem itp.
  • Odpowiedz
@ostr:

Nie przed sejmem, ale przed OKW w Rybniku wypadałoby zrobić... Choć prawda jest taka że oprócz urzędników (właściwie to ich wina tutaj nie jest aż tak duża) winę ponosi nie tyle JKM co reszta sztabu KNP. Można było wcześniej wziąć się za podpisy, a nie na ostatnią chwilę.
  • Odpowiedz
@RT_NR: jest informacja o 23 teraz. Eh i oczywiście błyskotliwe komentarze

"Liczymy na prawników, inaczej spłoną razem z tym całym Rybnikiem." bez komentarza.
  • Odpowiedz
@ostr:

Moge Ci pokazać gorsze komentarze od zwolenników PO/RP itp.

Sam jestem cholernie zdenerwowany, ale takich słów nie używam, najgorsze jest to że nie ma alternatywy teraz dla tych co chcieli głosować na KNP. Niby jest UPR, z tym że oni są w sojuszu z Jurkiem który to z wolnym rynkiem ma niewiele wspólnego, zaś nie wiem czy będą mieć listy w całej Polsce.
  • Odpowiedz
@ostr: No to jutro będzie jasne,ale jak o podpisy trudno to co dopiero tu o 5% marzyć.

Ciekawi mnie też,kto będzie kandydował w moim okręgu do Senatu,bo na pewno nie będzie nikogo od Korwina,OdS,Prawicy.Palikot chyba też nie. Bida z nędzą
  • Odpowiedz