Wpis z mikrobloga

@FFFUUU: Nie do mnie to tylko do Korwina, bo to Korwin przed chwilą powiedzial w tvn24, że wszystko wskazuje na to, że nie udalo im się zebrać wystarczającej liczby glosów by zarejestrować listy we wszystkich okręgach.
W sumie zdziwiłbym się, gdyby zebrali w całym kraju. Jeszcze bardziej mnie dziwi, że Polska Partia Pracy najprawdopodobniej zbierze podpisy wszędzie, mimo że ani w polityce, ani w mediach praktycznie nie istnieją.
@buntpl @Ryu: Solidaruchy mają kilkaset tysięcy członków więc jak się wpisują z rodzinami to PPP zdobywa podpisy. Tyle że to im się na głosy nie przekłada. Niech giną.
@DuPont: NSZZ S, a WZZ Ś 80 to dwa różne związki, raczej się zbytnio nie lubią (WZZ miał dobre kontakty z IP z Cegielskiego). PPP to pomyje i prywatny folwark Pana Podwójnego Przewodniczącego. Tam jest zlepek wszystkiego post: chadecji, nr, trockizmu i nowej lewicy. Zbierają podpisy dzięki współpracy z innymi (kiedyś NOP, KPiORP, Samoobrona, ostatnio KPEiR). Głosy dostają, bo wystawiają na pierwsze miejsca ludzi z nazwiskami: Oleksy, Ziobro etc, którzy są
@Ryu: Przekręciłeś słowa Korwina z tego co mi wiadomo, info z fb:

Listy Kongres Nowej Prawicy złożone są już w 24 okręgach, a będą złożone w 25. Są więc duże szanse na rejestrację i na wystawienie list we wszystkich 41 okręgach! Nadal natomiast w 3 okręgach OKW nie chcą wydać potwierdzeń o rejestracjach list.
@RT_NR: Niczego nie przekręcalem. W tv Korwin wyraźnie powiedzial, że jest tragicznie (albo inny przyslówek o takim samym nacechowaniu emocjonalnym) i że wszystko wskazuje na to, że nie uda im się zarejestrować list w calym kraju. Może mial blędne informacje, albo coś się zmienilo na ostatnią chwilę, ale tak mówil no.
@RT_NR: Obstawiam dwa warianty:

1. Nie ma tych podpisów i JKM będzie narzekał na głupotę Polaków umacniając w wierze swoich wyborców.

2. Podpisy są, dostarczą je w ostatniej chwili. Kiepski wynik zwalą na media reżymowe, że za szybko ich skreśliły.

Zawsze wyjdzie na korwinowe :)
Tu pokazane jak się sytuacja ma.Wydaje mi się,że dadzą radę,no bo jak będą startować tylko w połowie Polski to będzie lipa. A Olejnik w TVN24 obwieściła niedawno,że JKM i Jurek odpadają bo nie zebrali podpisów :/ Dziwi mnie też r ch "Obywatele do Senatu". Na razie tylko 12 zgłoszonych,słabo