Wpis z mikrobloga

Dla lewicy jesteś mordercą i zwyrodnialcem, gdy bronisz się przed pedofilem, patusem bijącym na codzień rodzinę i ćpunem z bronią, którzy gonili cię uzbrojeni i grozili ci śmiercią, gdy szedłeś opatrywać rannych.

Widać dla nich życie normalnego człowieka jest bezwartościowe, gdy zamachu na nie dokonują kryminaliści z Antify i to zwyrodnienie, gdy się człowiek przed takim zamachem broni.

Warto o tym pamiętać przy wyborach, bo trzeba być skończonym idiotą, żeby głosować na partię która odmawia ludziom prawa do obrony własnego życia.

#rakcontent #bekazlewactwa #usa #bron #patologiazewsi #ciekawostki
s.....i - Dla lewicy jesteś mordercą i zwyrodnialcem, gdy bronisz się przed pedofilem...

źródło: comment_1637425664pIcRncRFy6Vyc33uXrTj3C.jpg

Pobierz
  • 56
@skitarii: Chłop mocno odleciał na screenie ale ty tez. Nie wazne do kogo strzelał, nie mozesz trywializowac zabojstwa bo ktos by uzalezniony od narkotyków. Kyle działał w samoobronie i wszystko jak odbyło sie legalnie, ale
to ze specjalnie tam pojechał zeby zdobyc te kille, i nawet fantazjował o tym, i ze jest powiazany ze skrajna prawica to tez prawda. ( co nie podwaza werdyktu)
Wszystko jest legalnie, rozumiem to i malo
Chłop mocno odleciał na screenie ale ty tez. Nie wazne do kogo strzelał, nie mozesz trywializowac zabojstwa bo ktos by uzalezniony od narkotyków. Kyle działał w samoobronie i wszystko jak odbyło sie legalnie, ale

to ze specjalnie tam pojechał zeby zdobyc te kille, i nawet fantazjował o tym, i ze jest powiazany ze skrajna prawica to tez prawda


@Gregory960: co ty bredzisz?

Skąd możesz wiedzieć o czym fantazjował?

Ja mogę napisać,
s.....i - > Chłop mocno odleciał na screenie ale ty tez. Nie wazne do kogo strzelał, ...

źródło: comment_1637427064kODL7x8vDuZMmulY136ObG.jpg

Pobierz
Wiemy ze fantazjowal o tym bo mamy video 1 dzien sprzed strzelaniny gdy rozmawia z Kolega https://nypost.com/2021/08/20/kyle-rittenhouse-dreamed-about-shooting-people-days-before-kenosha-video/amp/


@Gregory960: nie kłam. Nie wiesz czy fantazjował, bo to nagranie sprzed dwóch tygodni mówi tylko, że w trakcie rozmowy z kolegą powiedział, że strzelałby do uzbrojonych złodziei.

Nijak nie oznacza to fantazjowania o czymkolwiek i zastrzelił tam nie złodziei, a bandytów próbujących go zabić.

Czyli lewica chciałaby go skazać za to co uroiła sobie,
@skitarii: No i masz pierwszego komentujacego nademna, ktory potwierdza jak wykopki reaguja na rittenhousa i ze jak ktos zazywa narkotyki albo bije zone to w sumie jak sie go zabije to nic takiego.
A video jest 1 dzien przed strzelanina i wyraznie mowi ze "strzelal by do nich seriami" wiec nie wiem co ty chcesz jeszcze podpis rittenhousa pod
Stanowiskiem "fantazjowalem o strzelaniu do nich seriami" ~ Kyle Rittenhouse
Chlop jest niewinny ale Udawanie ze Rittenhouse zrobil to zeby pomagac ludziom a nie zeby sobie zdobyc 2 kille to trzeba juz miec po prostu nieszczere intencje.


@Gregory960: czyli twierdzisz, że Kyle Rittenhouse zaplanował atak trzech osób na niego, z czego dwie zabije, a jedną postrzeli w samoobronie? XD

I jak niby napastników zmusił do ataku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gregory960: Przecież on przed tymi ludźmi uciekał, a strzelił do pierwszego dopiero jak otrzymał pierwszy cios i jeden gość starał się mu wyrwać broń. Drugiego postrzelił w rękę jak wyjął broń i w niego wycelował. Nawet sam ten postrzelony typ podczas procesu powiedział, że było widać, że Kyle nie chce do niego strzelać dopóki ten w niego nie wycelował. Są nagrania jak biega i pyta się czy ktoś pomocy nie potrzebuje
@Drmscape2: ale ja mam w dupie ten trial bo nie podwazam jego werdyktu. Mowie o tym ze oczywsutym jest ze chlop tam specjalnie pojechal zeby zdobyc legalne kille i ze jest nagranie jak mowi o tym ze by strzelal do nich. Wiec jest ewidwntnie swirem ktorego prawica kreuje na bohatera
ale ja mam w dupie ten trial bo nie podwazam jego werdyktu. Mowie o tym ze oczywsutym jest ze chlop tam specjalnie pojechal zeby zdobyc legalne kille i ze jest nagranie jak mowi o tym ze by strzelal do nich. Wiec jest ewidwntnie swirem ktorego prawica kreuje na bohatera


@Gregory960: łżesz. Dalej nie wyjaśniłeś jak on zmusił tamtych ludzi do ataku na siebie.

Wrzuciłeś film, gdzie rzekomo on mówi, że strzelałby
@Gregory960: NIE - chłop tam pojechał, żeby pomagać ludziom. Kilku świadków zeznało, że widziało go wcześniej jak podchodził z apteczka i pytał się, czy ktoś nie potrzebuje pomocy. TAK- jest film, na którym mówi, ze by strzelał do uzbrojonych złodziei - ALE film jest sprzed 14 dni od wydarzenia, na dodatek kultura osób posiadających broń, oraz prawa osobiste do obrony siebie i mienia w USA są inne niż w Polsce. Na