Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem podwyżkę o 1000zł i zarabiam więcej niż moja różowa. Ja 4000, ona ok. 3000. Radość długo nie trwała, bo jak tylko się dowiedziała, to oznajmiła, że powinienem w takim razie zacząć więcej dokładać się do rachunków na mieszkanie (do tej pory było 50/50) i pokrywać większość zakupów (tu też było 50/50). Oczywiście wyniknęła z tego afera, bo uważam, że sam ciężko na to zapracowałem i powinienem mieć jakiś motywator też dla siebie. Ona się obraziła i od wczoraj nie gadamy, a dziś zadzwoniła teściowa z ryjem, że nie na tym polega związek i jak sobie wyobrażam przyszłe małżeństwo skoro nie chcę mieć wspólnych finansów i wspierać córki kiedy sytuacja materialna na to pozwala. Jestem egoistą Mirki? Bo lekko psycha is sitting co już robić.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61979f245ec89c000a4c28c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania a co za różnica kto ile zarabia jak korzystacie z tego po równo. Rozumiem ze skoro ona będzie dokładać się mniej to będzie też mniej jeść, mniej używać prądu/wody/etc. Wg mnie akurat rachunki niezależnie od zarobków powinny być rozkładane po równo i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w sumie to pokazuje bezsensowność mieszkania razem. Niby mieszkacie niby żyjecie ale jednocześnie ona wychodzi z roszczeniami, ty olewasz i się okazuje ze koniec związku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: co teściowa ma do powiedzenia? Sama pewnie się tak ustawiła z pantoflarzem i heja, każdy tak musi robić. Nie powinieneś w ogóle wchodzić z teściową w dyskusje na takei tematy, mieszkacie osobno i #!$%@? ją to powinno obchodzić. Jeśli nie wyznaczysz granicy, będziesz mieć potem sporo problemów.
Twarde 50/50, a jak jeszcze raz będzie o oto afera to powinieneś rozpocząć życie na własny rachunek, bo to podejście godne 5-latka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: weź to #!$%@?. Jak teraz masz takie jazdy to nawet nie chce myśleć co będzie po tym słynnym ślubie. Teściu pewnie pantofel. #!$%@? to ziomek.
Chłop jest zawsze stratny na seksie. Złudne uczucie spełnienia powoduje że robi to znowu i znowu. Beka z normikow którzy stawiają seks na piedestale I beka przegrywow którzy stawiają seks na równi z sensem życia. Ruchajac chłop jest zawsze stratny. Podąża za instynktem który
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Nic bym jej nigdy nie kupiła z tych pieniędzy XD My się z partnerem cieszymy z każdej podwyżki, bo dzięki temu możemy sobie pozwolić na jakieś wyjścia, kino, czy restauracje, ale podstawy zostają podstawami. Przecież jakbyśmy nagle dostali po 10k zamiast ja 2, on 4, to nie zaczęlibyśmy nagle jeść gruszek z wierzby a rachunki zostałyby takie same.
Były chłopak rozliczał mnie ze zjedzonych plasterków sera, może ten system by
  • Odpowiedz