Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem podwyżkę o 1000zł i zarabiam więcej niż moja różowa. Ja 4000, ona ok. 3000. Radość długo nie trwała, bo jak tylko się dowiedziała, to oznajmiła, że powinienem w takim razie zacząć więcej dokładać się do rachunków na mieszkanie (do tej pory było 50/50) i pokrywać większość zakupów (tu też było 50/50). Oczywiście wyniknęła z tego afera, bo uważam, że sam ciężko na to zapracowałem i powinienem mieć jakiś motywator też dla siebie. Ona się obraziła i od wczoraj nie gadamy, a dziś zadzwoniła teściowa z ryjem, że nie na tym polega związek i jak sobie wyobrażam przyszłe małżeństwo skoro nie chcę mieć wspólnych finansów i wspierać córki kiedy sytuacja materialna na to pozwala. Jestem egoistą Mirki? Bo lekko psycha is sitting co już robić.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61979f245ec89c000a4c28c9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 121
@AnonimoweMirkoWyznania ja zarabiam 2x tyle co moja, ona ok 3k ja 6k i wszystkie rachunki są 50/50, jeśli jedziemy do jej rodziny dalej niż 100km to na paliwo też się składamy. Auto jest na mnie i ja je opłacam + naprawy, ona nie ma prawka. Z kim Ty żyjesz?
@AnonimoweMirkoWyznania:

O nie, nie, nie. Każdy do związku bądź inwestycji musi dokładać tyle samo, bo inaczej nie będzie w tym wszystkim szacunku. I do partnera, i do mieszkania. Choćbyś srał złotem i druga połówka ledwo by musiała dopłacać się do biznesu: brak poczucia obowiązku doprowadzi do kwasu a nawet katastrofy.
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@? ludzie mają #!$%@? w głowie tak jak Wy. Jeżeli wychodzicie z założenia że będziecie całe życie razem (a tak się domyślam, bo jaki sens jest być razem ?) To jaki sens jest patrzeć kto ile zarabia? Budżet jest wspólny i nie ma różnicy kto ile zarabia.
Na tym #!$%@? wypoku czytam ciągle to samo, nie wiem czy to są trolle czy jaki pies. Ale wychodząc w waszego założenia to warzcie