Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: 3% licząc od pierwszego zaszczepionego, 30% w ostatnich miesiącach. Mówisz że Niedzielski i rzecznik MZ powtarza bzdurę?

ostatnie dni to udział osób zaszczepionych w hospitalizacjach, zgonach, to jest rzędu 20-30 proc.,

https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19081551-ilu-zaszczepionych-zakazilo-sie-koronawirusem-ministerstwo-przedstawia-dane

Rzecznik MZ: ponad 70% osób zmarłych, to niezaszczepieni.

https://www.twojostrow.pl/koronawirus-rzecznik-mz-ponad-70-osob-zmarlych-to-niezaszczepieni-najnowsze-dane-18-11-2021/id-37622

jakiś antyszczep puścił fejk newsa i teraz powtarzacie bzdurę.


@Phyrexia: Bzdurę powtarzasz ty, jesteś zmanipulowana i powtarzasz głupoty które takim jak ty pozwalają myśleć że szczepionka chroni w
to jakim cudem 30% zgonów to zaszczepieni? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd Czy ty sugerujesz że zaszczepionych się nie hospitalizuje i umierają w domach? xDDDDD


@Chuseok: już któryś raz to widzę... Gdzie tutaj masz problem matematyczny? Załóżmy, że faktycznie wśród trafiajacych do szpitala 99% to osoby niezaszczepione i załóżmy, że faktycznie wśród zgonów 30% to zaszczepieni.

Tylko teraz się skup, bo rozumiem, że z tym masz największy kłopot - nie każdy kto jest hospitalizowany umiera!
@MrGalosh: Tym bardziej, że wypowiedź była w kontekście skrupulatnego i dokładnego analizowania danych i wyraźnie powiedziane jest 3%. Innymi słowy 97% zgonów to osoby niezaszczepione. Antyszczepy ubzdurały sobie 20-30% z wypowiedzi ostrzegającej przed szurami zmyślającymi dane bazując np. na okresie gdzie akurat dane pokazują tego dnia inaczej (np. na 5 zmarłych pacjentów jeden był zaszczepiony i już stanowi to 20%).
@Phyrexia: Się zaraziłem? I co? Gówno xD myślałem że to przeziębienie, póki nie zadzwoniłem do lekarza o jeszcze jeden dzień L4 bo kaszel lekki został. Kazał zrobić test i tym sposobem 2 tygodnie kwarantanny dostałem.

Bardzo groźna choroba, aż tak bardzo że można ją pomylić z przeziębieniem.

Wy szury już macie mózgi zgniłe przez te media nakręcające strach.