Wpis z mikrobloga

Heh. 6 lat studiów lekarskich za które zapłacił podatnik a ja zwyczajnie się na nie #!$%@? i idę do korpo. Mam w piździe taką organizację pracy, wieczny burdel, udawanie MZ, że coś robi, biurokracje i inne gówna za które nikt mi nie zapłaci. Walenie się po jakiś wioskach i inne gówna, które trzeba robić na siłę, bo nie można robić tego co się chce i zamiast sie uczyć to zajmować odwalaniem za kogoś pracy. MZ który co miesiąc wyskakuje z kolejnym durnym pomysłem, wkrótce zaleje rynek szarą masą po prywatnych szkołach i uczelnie które udają, że czegoś uczą. Moja uczelnia to było dno. 1/10 przedmiotów miał jakiś sens, reszta to podpieranie ściany. Sądząc po tym co się dzieje takich ludzi będzie więcej, a minister debil szuka lekarzy w Tajlandii xD
Ten kraj jest skazany na porażkę. Żadnej stabilności, jak w dżungli.

#medycyna #lekarze #prawo #polska #korpo #praca #pis #bekazpisu
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kajak98: nie, nie chce mi się uczyć jezyka do poziomu C1, potem zdawać egzaminy w obcym języki, ogarniać wyjazd, żyć tam samemu z dala od rodziny i w obcym państwie i martwić się codziennie czy czegoś nie spieprzyłem w robocie. Szkoda życia na taki stres i magiczne 6k ojro

@gracilis: no to co chciałbyś robić?