Wpis z mikrobloga

@keep_movin: No dzisiaj przy próbie wprowadzenia przez rząd domniemanego gwałtu to laska by jeszcze odszkodowanie wyłapała i wpłaty na zrzutka pe el od rycerzy i lewaczek.
Szkoda tamtego goscia. Jedno odklejenie umyslowe takiej kretynki i możesz być naznaczony do końca zycia.
  • Odpowiedz
@keep_movin: ta sprawa była grubo #!$%@?, jakaś odklejona julka postanowiła zniszczyć facetowi pracę i życie bo uznała że ją zmolestował bo dotykał pachwiny przy tatuowaniu 2cm dalej XD

a ile tu było typów co jej bronili że może i #!$%@?ła niewinnemu losowemu człowiekowi reputację no ale ktoś mogl zrobic brzydkiego mema z nia, wiec to ona jest poszkodowana
  • Odpowiedz
  • 16
@cadcadcad: i to nie bylejakiemu cześkowi z fabryki (gdzie konsekwencją byłoby najwyżej zmiana fabryki na inną), ale chłopowi, który normalnie żyje w Stanach, jest ponoć znany i tylko przyjeżdża co jakiś czas do Polski. Ona pisała, że musiała długo czekać na niego, bo ma napięty grafik. Takie coś mogło zniszczyć mu karierę i w efekcie musiałby stać się właśnie jakimś nołnejmem, bo łatka ciągnęłaby się za nim cały czas.
  • Odpowiedz
  • 11
@keep_movin jak to co się stało? Wystarczy na onlyfansie poszukać takiej nogi z tatuażem a pewnie się znajdzie co robi i jak wyszła sprawa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mirko, jak długo toczą się postępowania z powodu molestowania?

Zastanawia mnie to, bo minęło już 19 miesięcy odkąd @wolfKida była rzekomo molestowana przez tatuatora, a chyba wpadłaby pochwalić się na mirko jak wygrała sprawę, prawda?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@keep_movin: Przepraszam, ale to nie jest przypadkiem tak, że jak idziesz do jakiegoś tatuatora to bardzo często potrafią tam siedzieć pół nagie kobiety (często bardzo młode) w stringach i
  • Odpowiedz
  • 0
@naganiaczherculesa: nic mi o tym nie wiadomo, bo pochwaliła się jedynie kawałkiem tekstu jaki drukuje policja w trakcie zgłoszenia, nawet nie dała nic potwierdzającego autentyczność tego, jak miejsce, czy data, pieczątka.

@AnulkaS34d: 19, szybko czas mija.

@IlllIlIIIIIIIIIlllllIlIlIlIlIlIlIII: została zbanowana słusznie, a skoro wiedziała jaka jest prawda to na pewno założyłaby kolejne konto żeby pokazać wykopkom, że znowu brutalnie naskakują na niewinną dziewczynę.

@Arean9: coś wiesz na ten temat,
  • Odpowiedz
@keep_movin Kuuurna, sam jestem tatuażystą i aż mnie skręca na myśl co się odwaliło wtedy. Dziś miałem flashbacka z tej akcji w trakcie pracy, wchodzę na mirko i ta fota XD Współczuję Kruczemu
  • Odpowiedz