Wpis z mikrobloga

Króciutko na temat agresywnej swoloczy torpedujacej swoimi paranoicznymi bredniami Wykop.peel od roku. Te same prawackie błazny będą oburzać się o porównywanie sytuacji z migrantami do czasów okupacji, że jakie to nieuprawnione i plujące na pamięć historycznych ofiar xD

#neuropa #bekazprawakow #szury #konfederacja #covid19 #4konserwy #szczepienia #zdrowie #twitter #hitler #koronawirus
KazachzAlmaty - Króciutko na temat agresywnej swoloczy torpedujacej swoimi paranoiczn...

źródło: comment_1637239629yPogic0Pj7scxGaODLAtbS.jpg

Pobierz
  • 39
@Chuseok: #takbylo dlatego razem z kolegami wykopujesz i plusujesz fejki o szczepieniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w sumie nie wiem czy bardziej nie lubię antynaukowych czarmanderków za głupotę ich postów, brak zdolności czytania ze zrozumieniem, poczucie nieomylności czy może za wskazaną przez OPa skłonność do ubierania się w szaty męczenników albo mędrców.

Ale ciebie nie lubię, bo po prostu łżesz.
@Eoon: Nie chcę nic mówić ale ty wykopałeś 6 informacji nieprawdziwych co w twoim wypadku stanowi 4,68% wszystkich wykopanych przez ciebie znalezisk. U mnie ten współczynnik wynosi 1,71% czyli prawie 3 razy częściej wykopywałeś informację nieprawdziwą podczas swojej aktywności na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)