Wpis z mikrobloga

Dzisiaj przebili samych siebie xd. Poczta przy Malachowskiego we Wrocławiu i pan serdeczny listonosz od jakiegoś czasu nie dostarczają listów na czas. Czekam na ważna przesyłkę od pracodawcy który wysłał ją 25 października. Codziennie siedzę w domu bo pracuje zdalnie, codziennie sprawdzana skrzynka czy jest awizo.

Dzisiaj 10:00 - sprawdzam skrzynkę. Zawiadomienie powtórne (xd) z odbiorem DO DZISIAJ. Rzucam wszystko, lecę na pocztę i odbieram…

List o 10:00 miał już pieczątkę „ZWROT” a na odwrocie info ze nie przyjąłem jej z JUTRZEJSZĄ DATĄ xd. Pierwsze awizo miało przyjść 02-11-2020 (tak, popełnili błąd z rokiem ja pieczątce ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Serio, oni się dziwią dlaczego przegrywają z konkurencją? Prądem ich potraktować

#wroclaw #pocztapolska ##!$%@?
Perzi - Dzisiaj przebili samych siebie xd. Poczta przy Malachowskiego we Wrocławiu i ...

źródło: comment_1637067867fBPINxca3kCwngY2LkrpDK.jpg

Pobierz
  • 128
@Perzi: O ile hejt na pocztę polską rozumiem bo to jest organizacja która funkcjonuje według schematów sprzed 50 lat (i jest skażona brakiem chęci do jakiejkolwiek zmian do szpiku kości i obawiam się że przemiana pokoleniowa niewiele tu wniesie) to tu w sumie.. no pani przybiła na listy pieczątki żeby wróciły dzień wcześniej, w sumie mogli Ci wcale nie wydać i powiedzieć że już list wrócił :P
@Perzi: korzystałem z Małachowskiego 10 lat. Przeniosłem swoje skrytki prywatne i firmowe na inną pocztę, bo miałem dość. Oni nawet do skrytek pocztowych wrzucali rzeczy z opóźnieniem. #!$%@? rozumiesz? Doszło do tego ze co 2-3 miesiące dawałem jednej z pracownic prezenty w ramach łapówki i co tydzień jak przychodziłem to przy mnie w komputerze po nazwisku sprawdzała czy coś leży, bo do skrytki 5 metrów obok okienka za daleko by awizo
@Perzi: Kobiecina na Poczcie sobie nabiła "zwrot" na jutro, pewnie żeby nie robić tego z samego rana (zamiast obsługiwać ludzi). Zakładam, że 99% przesyłek nieodebranych do ostatniego dnia możliwego odbioru - wraca do nadawcy. Więc nie ma co się spuszczać. To tylko pieczątka, realnie przecież go nie zwróciła, odebrałeś list.

Inna sprawa jeżeli listonosz źle pracuje. W takim wypadku napisz skargę, opisz sytuacje, najlepiej umotywuj to numerami przesyłek (można sprawdzić czy
@Perzi: Z tajnego źródła:
to norma i nic nadzwyczajnego. Przygotowują tak przesyłki do oddania na następny dzień żeby tego nie robić na szybko rano, tylko się wtedy wrzuca i gotowe. Dlatego pieczątka z dniem następnym i info o zwrocie. Mało kto odbiera w ostatni dzień. Więc tutaj afery bym nie robił, ot ułatwienie sobie znacząco życia - nikomu przez to nic się nie dzieje.
Problem że nie dostawałeś informacji, awizo a
@Perzi: poczta to stan umysłu. Ostatnio musiałem nadać nimi paczkę na olx, bo za duża na paczkomat to baba na poczcie już z mordą do mnie, że nakleiłem etykietę na paczkę według instrukcji pocztexu ze strony, ale ona jest KOBIETOM i nie będzie teraz dźwigać paczki 10kg do skanera, więc debilka urwała etykietę i poszła skanować z fochem, że mi łaskę robi xd Ogólnie te baby w okienkach to tam ze