Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli jest się osobą która dużo podróżuje albo chociaż zmienia miejsca zamieszkania ale w ramach jednego miasta, to jak odbierać listy? Szczególnie listy polecone albo z sądów.
Jeśli podam w jakiejś instytucji obecne miejsce pobytu do wysłania listu to przecież za miesiąc mnie nie będzie i jak odbiorę list?
* skrytki pocztowe na pocztach. Da radę to jeszcze kupić? Za ile? Co jak przesyłka jest polecona albo sądowa?
* firmy typu wirtualne biuro. Ale oni żądają kwot typu 50 złotych miesięcznie. I co z listami sądowymi?
* osoba obca która mieszka w jakimś bloku. Płacić za każdy list. Zgodzi się?
#poczta #pytanie #podroze #pracazdalna #prawo #pracbaza #polska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6192e8fa6d062d000ad44398
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: wczesniej to rzeczywiscie był problem ale zawsze podawałem adres rodziców i jak coś to mi mama albo siostra przesyłały skany albo zdjęcia listów....teraz jest usługa zwana eSkrzynką Poczty Polskiej, musisz zalozyc konto, zweryfikowac je chyba epodpisem i wszystkie polecone są skanowane i dostajesz maila z powiadomieniem o korespondencji, potem oczywiscie fizyczny list trafia pod wskazany adres ale masz dostep do skany online
  • Odpowiedz