Wpis z mikrobloga

@mirekxc:
Na Onecie też nie mogli się powstrzymać

Kamil Durczok w 2019 r., będąc pod wpływem alkoholu, spowodował kolizję na drodze krajowej nr 1. We krwi Durczoka ujawniono także ślady substancji o charakterze psychoaktywnym. Durczok przyznał się do prowadzenia samochodu po alkoholu. Został wówczas skazany na rok pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata.
  • Odpowiedz
@AntyKuc: to przestępca, to co o nim pisać. Same święte rzeczy? Proszę cię xD Koleś parę razy złamał prawo. J---ć go i innych przestępców. Nie mam dla nich litości.

A gadanie: O zmarłych albo dobrze albo wcale też dla mnie jest śmieszne xD Na szacunek pracujesz całe życie, a nie tym że kopniesz w kalendarz.
  • Odpowiedz
A stwierdzenie, że o zmarłym albo nie mówi sie źle, albo nie mówi się w ogóle na co komu potrzebne, kto to w ogóle wymyślił...


@Blinddy: noo... aż mnie boli że źle mówią o Hitlerze, Stalinie... a to przecież tacy mili Panowie byli, dzień dobry mówili...
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: Wyrzygiwanie zarzutów o spowodowanie niebezpieczeństwa na drodze przez propagandową telewizję komuś, kto zmarł kilka godzin temu spłycasz do poruszania zdarzeń za czasów panowania Hitlera i Stalina.

Co z Tobą jest nie tak?
  • Odpowiedz
@Klopsztanga: Pare razy? Pokaz.


@Norbercikk: molestowanie w miejscu pracy + jazda po pijaku. I co, zdziwko?

Co z Tobą jest nie tak? A to że zbirów w TV nie toleruje. Facet p-----------ł swoją karierę, powinien być zapomniany i ma to być nauczka dla wszystkich innych by nie jezdzic po pijaku. Debil mógł zabić niewinnych ludzi. To niedoszły zabójca. I ty pytasz się co ze mną nie tak? Sam
  • Odpowiedz
@mirekxc: Wiadomo. Sama wzmianka o licznych konfliktach z prawem nie wystarczy. Trzeba napisać, z jaką prędkością jechał i jakie było ograniczenia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz