Wpis z mikrobloga

Szpryce chronią i działają. No tak w Germanii nie bardzo.
Rok temu 11.11.2020 stwierdzono 18 487 nowych infekcji świrusem oraz 261 zgonów.

11.11.2021 i 114 milionów szpryc później - ponad 50 000 rzekomych nowych infekcji przy rzekomych 235 covidowych zgonach w jeden dzień.

Nie zastanawia was to? Co dały więc te szczepionki? Oprocz kasy dla koncernów farmacutycznych? Przyszedł sezon grypowy i widac jak pandemia się "skończyła".
#koronawirus #koronavs #zdrowie #szczepienia
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mateos11: A że w 2020 był gruntowny przesiew i kto miał zejść w pierwszej kolejności to zszedł i drugi raz nie zejdzie, ale chorujący w 2020 mogą zachorować też w 2021 to już ciężko uwzględnić? Nie robiłem analiz, ale warto byłoby popatrzeć na zachorowania i zgony w poszczególnych grupach wiekowych. Poza tym słyszę na okrągło historię o tekstach lekarzy "jak szczepiony, to nie testujemy", ale to tylko opowieści ludzi, więc o
@dodd: Mi nie chodzi o faktyczną skuteczność tej szczepionki tylko ciągłą zmianą narracji która tylko powoduje że nie ufam programowi szczepień. Jeżeli ktoś cały czas zmienia swoje zdanie próbując mnie do czegoś przekonać, jest on dla mnie kłamcą i nie ufam mu w niczym.
No szczepionki nie okazały się tak dobre jak deklarowali producenci i rządzący. Z tym się nie da polemizować. Natomiast z danymi jest ten problem, że same w sobie o niczym nie świadczą. Trzeba umieć je jeszcze zinterpretować.
W jakich grupach wiekowych i landach jest najwięcej zakażeń oraz jak się to ma do % wyszczepienia oraz zagęszczenia ludności?
Poza tym polecam spojrzeć na mapki Matta_888 które jednoznacznie pokazują, że szczepionki w dużym stopniu