Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie od wczoraj nagrania z toczącego się właśnie procesu Kyle'a Rittenhouse'a. Tego co zastrzelił 2 gości, którzy go atakowali na rozróbie, a trzeciego postrzelił. Lepiej się to ogląda niż niejeden film xD Ogólnie polecam, chociaż jest dużo trudnego angielskiego słownictwa sądowego.

Z takich spostrzeżeń to niestety żadne amerykańskie Julki się nie wstawią za Kylem, bo chłop ma negative canthal tilt, oczy ofiary, pyzatą twarz i słabo zarysowaną szczękę. Także nie będzie tak jak w przypadku tego typa, który autem zamordował niewinnych ludzi. Tamten był przystojny. Cóż, tak działa świat. Kyle może liczyć co najwyżej na puke reaction induction (pol. wywołanie odruchu wymiotnego).

#przegryw #usa #bron #rittenhouse #prawo
Pobierz K.....u - Oglądam sobie od wczoraj nagrania z toczącego się właśnie procesu Kyle'a Ri...
źródło: comment_1636989580graehOk0KeuMnK2lReTUrI.jpg
  • 11
@KorwinizacjaPrzelyku: @Atreyu: ja też czytałem i oglądałem, ale nie wiadomo jak będzie. Dowody są, że niewinny przez self defence, ale moze być hang jury. Niby nie skazany, ale tez nie uniewinniony. Mogą potem jeszcze raz go sądzić. Kyle nie będzie miał kasy na obronę i wtedy go uwalą.

Co do Julek, jesli go uniewinnią to będzie skarżył media o defamation, pewnie będzie jakis deal i wtedy Julki już będą go