Wpis z mikrobloga

Przede mną pierwsze podejście do kultowego stalkera. Udźwiękowienie wiadomo oryginalne ruskie, ale tu krótka piłka - napisy czy lektor?
Wiem że lektor ma status kultowego na wykopie, ale zastanawiam się ile w tym gadki przez pryzmat sentymentu, a ile prawdziwego klimatu. Ja sentymentu nie mam żadnego, bo jak wspomniałem jest to moje pierwsze podejście do gry, dlatego chcę spojrzeć na to chłodnym okiem.
#gry #stalker #pcmasterrace

Lepszy klimat, bez pryzmatu sentymentu

  • Napisy 29.1% (34)
  • Lektor 70.9% (83)

Oddanych głosów: 117

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amenotejiikara: Każdy z moich znajomych, kto grał w Stalkera, zawsze podkreśla, że lektor robił kolosalną robotę.

Jak nie masz sentymentu to zawsze możesz odpalić lektora i potem go wyłączyć (?) i cisnąc dalej z napisami :)

Dla mnie osobiście stoi za tym i klimat i sentyment, mi osobiście po prostu się to zazębiało :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Amenotejiikara: w gry ogólnie grywam w oryginale albo z napisami, ale akurat w Stalkerze nie wyobrażam sobie grać bez lektora, bez niego ta gra by straciła, jak dla mnie, dużo klimatu. Z resztą nie kojarzę takiego rozwiązania z innych gier więc warto choćby ze względu na jego oryginalność.
  • Odpowiedz